5 tipů na relaxační procedury v pražském wellness

Cítíte se vyčerpaní, každý den chodíte domů bez energie? Pak je čas na odpočinek! Na jaře je třeba se regenerovat, a pokud to vaše tělo nezvládá, trochu mu pomozte. Ani vaší mysli určitě neuškodí, když se jednou necháte opečovávat. Je jen na vás, jestli tomu vyhradíte jeden večer, nebo třeba celý víkend. V hlavním městě máte spoustu možností, kam se za příjemnou relaxační péčí vydat. Jednou z nich je i wellness Praha 8 Satori Spa. V srdci Karlína se vám určitě podaří zapomenout na okolní svět. Co si tam na vás nachystali?

1. Příjemný pobyt v sauně

Saunování na vás zapůsobí vůní dřeva, vonnými esencemi a přitáhne vás zpět k přírodě. Podle preferencí si pak vyberete parní saunu s nižší teplotou, vulkánovou saunu s naopak vysokou teplotou, bio aromatickou saunu, v níž si budete připadat jako v pralese, nebo suchou finskou saunu.

2. Masáž s doteky lidských rukou

Uvědomujete si, že doteky lidských rukou vás provází od narození? Konejší, léčí a uvolňují. Jde o prostředek komunikace beze slov. Přijďte komunikovat a nechte své tělo odpočinout u některé z masáží. Jde například o masáž lávovými kameny či Breussovu masáž zaměřenou na záda.

3. Prohřátí v jacuzzi

Zkombinujte teplo s vodou a dopřejte si horkou koupel, která odbourává stres, bolesti kloubů i páteře. Tohle všechno můžete navíc zažít ve svitu svíček, s láhví Prosecca a v doprovodu hudby. Koho si vezmete s sebou?

4. Parafínový zábal

Trápí vás artróza, artritida, revmatismus, tenisový loket či bolesti páteře? Uleví vám parafínový zábal například s vůní čokolády, whisky, magnólie, bylin či medu.

5. Nezapomenutelný rituál

Dále si můžete ve wellness Praha objednat celý rituál. Názvy jako Růžový sen, Pomerančové potěšení či Sen jižních moří znějí lákavě. Obvykle spojují hned několik procedur, takže si užijete hodinu a půl slasti. Pro jakou variantu se rozhodnete vy? Je čas relaxovat!

Publikováno: 21. 03. 2019

Kategorie: Zdraví

Autor: Barbora Jiroušková