Wifi kamera aneb užitečné zařízení pro osamělé seniory i rodiny s malými dětmi

Mohou hlídat byt, když jste zrovna pryč – a děti přijdou ze školy domů dříve. Vaše babička, která žije na druhém konci města, se zase bude cítit o poznání bezpečněji. A když se dostane do nějaké situace, co by vyžadovala pomoc a zásah rodiny, můžete dostat notifikaci na mobilní telefon nebo do mailové schránky. Budete mít přehled o všem, co se děje a nabízí se i možnost okamžité reakce na vzniklý problém. Videozáznam se přes wifi samozřejmě pošle také, což později může sloužit i jako důkaz pro další vyšetřování.

Nenápadnost především, tento cíl je stoprocentně splněn

Pokud jde o ochranu před nezvanými návštěvami, prim hraje hlavně takový strážce, který není na první pohled vůbec vidět. A vlastně ani na druhý, protože wifi kamera se může ukrýt do plnicího pera, nástěnných hodin a dalších předmětů, kde bychom ji zřejmě vůbec nečekali. Pohlídají nejen byt, ale třeba i pergolu nebo zahradu, můžete se na ně maximálně spolehnout. Instalace a prvotní nastavení je velmi snadné, často jde jen o záležitost minut. Potom už stačí jen spárovat příslušná zařízení. A kdykoliv se bude něco dít, zapípá váš mobilní telefon…

Jde nejen o dohled nad domácími mazlíčky

Kromě osamělých penzistů a malých dětí je třeba dobře střežit i domácí zvířata – zvláště v době, kdy nejste doma. Kamera do bytu také zprostředkuje ojedinělý pohled do kočičí nebo psí duše, díky němuž si užijete spoustu zábavy. A když přijde návštěva, kterou by si nikdo nepřál mít doma, bude důkazní materiál pro policii připraven na paměťové kartě, stačí si jej jenom vyzvednout! Nenápadné zařízení se dokáže ukrýt prakticky kamkoliv a umožní přímý přenos videa, takže můžete mít vše doslova jako na dlani. Výběr kamer je také velmi pestrý, na své si tedy přijde zaručeně každý! Potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte pracovníky eshopu cel-tec.cz, kteří Vám budou vždy ochotně k ruce.

Publikováno: 04. 12. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková