3 hlavní důvody, proč se zlepšit v angličtině + tip na skvělou jazykovku

Kéž byste ve školní lavici dávali pozor. Možná byste teď mluvili plynně anglicky a užívali si výhody, jaké znalost cizí řeči přináší. Anebo taky ne, protože úroveň výuky ve většině škol není příliš vysoká. Jazyk často učí kantoři, kteří ho neovládají, a jejich výklad je tak nudný, že je umění při něm neusnout. Ale není všem dnům konec. Můžete se přihlásit do jazykového kurzu a dosavadní znalosti rozšířit. Proč byste to měli udělat? Důvodů je víc než dost...

1. Větší šance na lépe placenou práci

K základním požadavkům u většiny „lepších“ pracovních pozic patří znalost cizího jazyka. Pokud vám stávající zaměstnání nevyhovuje a chcete konečně nastartovat kariéru, máte nejvyšší čas začít se sebevzděláváním. Když si do CV doplníte znalost angličtiny na patřičné úrovni, vaše šance na úspěch výrazně stoupne!

2. Jednodušší a zábavnější cestování

Jezdíte na dovolenou pouze s cestovkou, protože vám dává k dispozici delegáta? Máte-li strach z kontaktu s domorodci, protože neovládáte jejich jazyk, napravte to. Přihlaste se do kurzu, naučte se anglicky a zbourejte limity. S angličtinou můžete procestovat třeba celý svět!

3. Duševní rozvoj

Kdykoliv se něco učíte, procvičujete si mozek. Samozřejmě to platí i o angličtině, která se vám navíc bude hodit v mnoha oblastech života. Podle odborníků je učení jazyka účinnou prevencí před rozvojem Alzheimerovy choroby i jiných duševních chorob. A kromě toho posílíte své sebevědomí.

Kde vás bude výuka angličtiny bavit?

Výběr jazykové školy je klíčový. Učení vás musí bavit, jinak se budete do kurzů nutit a pravděpodobně s tím nakonec „seknete“. Proto je rozumnou volbou populární jazyková škola Praha Britannika. Již od svého založení v roce 2009 si drží skvělou pověst a ročně v ní absolvuje kurzy kolem 1300 studentů všech věkových kategorií. Výuka angličtiny je koncipována tak, aby studenty motivovala a zprostředkovala jim spoustu praktických informací o cizích zemích. Zkušení lektoři používají moderní učebnice, audio a videometariály. V jazykové škole Praha 2 si můžete vybrat z deseti světových jazyků, přihlásit se na individuální i skupinové kurzy, zlepšit se v obchodní angličtině a v případě zájmu absolvovat studijní pobyt v zahraničí. Veškeré potřebné informace najdete na jazykovekurzypraha.cz.

Publikováno: 24. 01. 2019

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková

Tagy: proč se učit anglicky