Vydej se po maturitě učit jazyky!

Začali jste přemýšlet nad svou budoucností po konci střední školy? Tápete v tom, jakým směrem se po maturitě vydat? Chcete mít zálohu v případě, že Vám napoprvé nevyjde přijetí na Vaši vysokou školu snů? Pokud jsou Vaše odpovědi na předchozí otázky ano, pak je naše pomaturitní studium to, co jste hledali.

Jak studium probíhá?

V první řadě si musíte vybrat jazyk, který u nás chcete studovat. Tato nabídka se každoročně mírně liší, zůstává však největší zájem o pomaturitní studium angličtiny. Po vybrání jazyka a vyplnění přihlášky je třeba kurz uhradit - čím dříve tak uděláte, tím větší slevu získáte!

Poté již stačí vyčkat na uvítací email, ve kterém naleznete veškeré organizační pokyny a můžete se těšit na první školní den. Ten strávíte napsáním rozřazovacího testu, abychom věděli, jakou úroveň jazyka máte.

Pomaturitní studium cizího jazyka probíhá v časové dotaci 20 hodin/týden. Výuka se tedy koná pravidelně 4 vyučovací hodiny denně ve všední dny kromě prázdnin či svátků. Studenti jsou dle své jazykové úrovně rozděleni do skupin a výuky se účastní v dopoledních či odpoledních blocích.

Během školního roku studenti chodí na exkurze a výlety. Organizujeme také školní akce, jakými jsou např. Halloweenská Party či oslava konce školního roku. Naše jazyková škola sídlí v samém centru Brna - nemusíte se tedy bát, že by Vám krásy studentského života unikly!


K čemu Vám to všechno bude?

Předním cílem pomaturitního studia je posunout Vaši jazykovou úroveň o 2-3 stupně. Tuto kompetenci můžete na konci školního roku potvrdit složením jazykové zkoušky. Získáte tak certifikát s mezinárodní platností, který oživí Váš životopis.

Jaké výhody Vám pomaturitní studium u nás poskytne?

Z pomaturitního studia u nás pramení řada výhod. Tou přední je, že Vám zůstane status studenta! Můžete si tedy vyřídit ISIC kartu a nadále využívat studentských výhod. Další výhodou je, že u nás nemusíte zůstat jen u studia jednoho jazyka. K pomaturitnímu studiu totiž získáte roční studium druhého jazyka zdarma - a to pro Vás a Vaši + 1!

S námi se budete učit moderně a efektivně. Naši lektoři využívají výukových materiálů vytvořených v rámci mezinárodních projektů Evropské unie, online nástrojů a platforem. Materiály také budete mít nahrané na Moodle, a přístup k nim tedy budete mít permanentně.

Pokud si k nám chcete dát přihlášku a zajistit si tím své místo u nás, ale ještě je zde možnost, že Vás přijmou na vysokou školu, nezoufejte. V případě Vašeho přijetí na vysokou školu Vám uhrazenou částku za studium vrátíme v plné výši.


Kdybyste měli jakékoliv doplňující dotazy, neváhejte nám zavolat nebo poslat e-mail. Kontaktní údaje naleznete na našich webových stránkách. Nebo se za námi rovnou stavte do kanceláře - Jazyková škola PELCIAN sídlí na Lidické 9 v Brně.

Publikováno: 10. 11. 2023

Kategorie: Lifestyle

Autor: Kateřina Navrátilová