Umělecké dílo jako dárek? Vícedílný obraz udělá radost každému

Pokud vám dávají zabrat Vánoce, narozeniny, jubilea a další příležitosti, kdy musíte vymýšlet pěkný dárek pro někoho z okruhu svých blízkých, budete z následujícího tipu nadšená. Hledáte-li nápaditý dárek, který obdarovanému udělá radost a rozhodně neskončí v krabici na půdě, vsaďte na moderní vícedílné obrazy. Téměř jistě se do nich zamilujete i vy a pořídíte si pár kousků i pro sebe.

Neustále na očích

Bytové dekorace jsou obecně vděčné dárky. Ocení je především esteticky založení lidé, kteří se rádi kochají pěknými věcmi. A to vícedílné obrazy bezesporu jsou. Představují ideální řešení pro každého, kdo chce zakrýt větší část stěny. A ačkoliv je jejich praktická hodnota nulová, přesto s nimi bude obdarovaná osoba každý den v kontaktu. Vždy, když se na obraz podívá, vzpomene si na vás.

Vícedílné obrazy mají šmrnc

Ale proč zalovit právě v sortimentu vícedílných obrazů a nedarovat jednodílnou klasiku? Jednodílné obrazy nejsou ani zdaleka tak stylové jako inovativní dekorace, která zaplnila mezeru na trhu. Hodí se do všech moderních interiérů a jen tak se neokoukají. Mezera ani pozice jednotlivých dílů nejsou pevně dané, a je tak pouze na libovůli majitele, jakým způsobem celek poskládá.

Není nad ručně malované originály

Ráda byste se vyhnula trapnému okamžiku, kdy vám obdarovaný s úsměvem sdělí, že „to už někde viděl“? Pak zalovte ve virtuální galerii na www.obrazydoma.cz, kde najdete pouze ručně malované originální vícedílné obrazy. Plátno je přetaženo přes okraj rámu tak, aby nebyl vidět, čímž je dosaženo velmi hezkého „bezrámového“ efektu. A že je z čeho vybírat. Prodejce nabízí krásné obrazy květin, stromů, afrických a egyptských motivů, ale také abstraktní, mystické a černobílé obrazy. Určitě najdete takový, kterým uděláte radost sama sobě.

Publikováno: 19. 12. 2017 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková

Tagy: obraz jako dárek | vícedílné obrazy