Tipy na 5 skvělých vychytávek do domácnosti, které prostě musíte mít

Existuje spousta možností, jak zabít nudu. Mezi ty nejjistější patří zvelebování domova. Pokud momentálně nemáte do čeho píchnout, udělejte si radost některou z následujících vychytávek. Žádnou radikální životní změnu od nich nečekejte, ale i tak vám budou k užitku – a některé vás dokonce perfektně zabaví.

1. Nafukovací boxovací pytel

Vždycky jste si ho přáli, ale nemáte ho kam pověsit. Boxovací pytel je skvělá pomůcka pro každodenní vybíjení nahromaděného stresu – a samozřejmě také na udržování kondice. Pořiďte si nafukovací variantu a máte vystaráno. Je levná, skladná a jako stvořená pro nácvik kopů a úderů všeho druhu.

2. Spirálový kráječ na brambory

I tak zdánlivě obyčejná plodina, jako jsou brambory, může na talíři vypadat originálně. Stačí si pořídit jednu z populárních vychytávek do kuchyně – spirálový kráječ. Pomocí tohoto přístroje uděláte z obyčejných brambor esteticky dokonalé spirály, které se stanou ozdobu každého oběda či večeře.

3. Dětská nafukovací hra – vodní podložka

Vaše ratolesti žadoní o novou hračku, ale vy máte pocit, že vše pro děti už dávno máte… A co taková dětská nafukovací podložka? Má podobu hrací plochy, jejíž okraj je nafouknutý a střed naplněný vodou. Uvnitř se nachází barevná zvířátka, která se pohybují současně s pohyby dítěte. Dítko se díky této jednoduché – a přitom moc hezké - hračce  zabaví na dostatečně dlouhou dobu, abyste si mohli v klidu vypít kafe.

4. Dron ovládaný gesty

Pro děti, nebo pro rodiče? S dronem, kterého je možné ovládat gesty, se zaručeně pobaví celá rodina. Kromě toho, že je jako stvořený pro domácí i venkovní zábavu, disponuje LED diodami a ve tmě úžasné svítí. Infračervené senzory zase dohlíží na to, aby malý letoun nenarazil do překážky.

5. Síťová dveřní zábrana pro psa

Svého psa milujete, ale nechcete, aby se vám potloukal po celé domácnosti. Tomu rozumíme, a dokonce víme, jak tomu zabránit. Síťová dveřní zábrana dokonale vymezí prostor, a přitom nebude mazlíka omezovat ve výhledu. Všechny vychytávky seženete za skandálně nízké ceny na https://www.pepovasleva.cz/.

Publikováno: 09. 09. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková