Proč jsou lepší elektronické cigarety?

Potáhnout si, kdykoli chcete. Nebudete shánět zapalovač nebo nabíjení. Užijete si bezpočet chutí. To nabízí jednorázový vape. Lepší alternativa cigaret.

Jednorázové elektronické cigarety Elfbar – zkuste je

Obliba elektronických cigaret stále stoupá, a to nejen proto, že jsou zdravější formou kouření. Například jednorázové elektronické cigarety Elfbar jsou stylové, nabízí bezpočet chutí i barev. Oproti klasickým cigaretám jsou většinou tolerované v restauracích, autobusech, letadle, kině, obchodě nebo i kanceláři. Elfbar jsou tedy jednorázové formy vapování. To znamená, že cigareta se nijak nenabíjí, neplní a nemusíte v ní nic měnit. Již je s e-liquidem. Nemusíte se tak o vape starat, jen si jej vezmete do kapsy, nebudete muset shánět oheň, když si budete chtít potáhnout. To je ideální nejen pro ty, kteří rádi vapují, e-cigaretu si vyzkouší ti, kteří chtějí tento způsob jen otestovat. Když vape spotřebujete, můžete jej vyhodit a pořídíte si další kus jiné příchutě.

Co nabízí jednorázová elektronická cigareta Elfbar?

E-cigareta je v hygienickém obalu připravena k okamžitému použití. Spínání je řešeno automaticky potahem, takže si poradí každý, právě i sváteční kuřák. Jednorázová elektronická cigareta Elfbar 600 má vestavěnou baterii o kapacitě 550mAh, což je na více než 600 potáhnutí. Pro srovnání se jedná zhruba o množství dvou balíčků cigaret. Tyto e-cigarety obsahují 2 % nikotinu, obsah e-liquidu jsou 2 ml. A co vás asi zajímá nejvíce? Tyto e-cigarety nabízí výjimečné spektrum chutí a vůní. Nekouříte tak jen jednu příchuť jako u tabáku. Můžete si koupit jednodruhové, jako jsou mango, jahoda, meloun, jablko, borůvka, liči atd. Také se nabízí mixy v podobě ledové jahody, kiwi a guavou, energy ice, kokos a meloun, a tak dále. Kterou první potáhnete vy?

Publikováno: 26. 06. 2023

Kategorie: Zdraví

Autor: Kateřina Navrátilová