Tílko jako ochránce zdraví i stylový módní doplněk

Pokud se rádi oblékáte tak, abyste byli na ulici vidět, ale vyčerpali jste všechnu inspiraci, nepřestávejte číst. Nejdříve si však odpovězte na jednoduchou otázku. Kolik máte v šatníku tílek? V případě, že se tomuto svršku vyhýbáte a máte vůči němu předsudky, vězte, že byste měli svůj negativní přístup přehodnotit. Tílko by mělo být základním kamenem pánského i dámského šatníku. Prozradíme vám, proč.

Perfektní ochrana před prochladnutím

Následující využití tílka by si měli vzít k srdci především dámy. A to zejména ty, které rády nosí kratší bundy a hrozí jim prochladnutí. Přitom není jediný důvod, proč riskovat nepříjemné (a mnohdy i vážné) zdravotní komplikace – stačí si obléct tílko a zasunout ho do kalhot. Vzniklá tepelná izolace vás udrží v pohodě i za mrazivého počasí.

Když potřebujete vrstvu pod svetr

V první fázi podzimu, kdy teploty klesnou, ale ještě nejsou tak nízko jako na přelomu podzimu a zimy, je lehký svetřík takřka ideálním svrškem. Ale co když si pod něj nechcete brát tričko s krátkým rukávem, protože byste se potili v podpaží? Když vás svetr na holé kůži „kouše“, vezměte si tílko a je po problému. Tip na nákup: Kvalitní a cenově dostupná tílka mají v nabídce velkosklady oblečení (xfer.cz).

Podlehněte stylu vrstvení

Kdo nevrství, pravděpodobně vůbec nesleduje aktuální trendy. Vzít si na sebe tílko a na něj rozepnutou bundu je „in“, stejně jako tílko na tričku s krátkým či dlouhým rukávem. Rozhodně se nevyhýbejte kontrastním kombinacím a pořiďte si dostatečnou zásobu tílek v různých barvách. Vrstvení bude bavit vás i lidi, kteří na vás spočinou pohledem.

Nejlepší přítel na studeném pracovišti

Trávíte spoustu času v místnosti, kde se příliš netopí? Tílko vás vždy spolehlivě zahřeje. Je s podivem, že ho ještě nenosíte... Navštivte velkosklad oblečení a pořiďte si jich rovnou několik.

Publikováno: 19. 08. 2018

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková

Tagy: proč nosit tílko | tílka