Těhotenské focení – vzpomínky na nejkrásnější období života

Těhotenství prožívá každá žena jinak. Některá ho protrpí od začátku do konce, jiná si jej naplno užívá. Ať už je těhotenství utrpení nebo ne, většina žen si ráda nechá vzpomínku na tuto část života zvěčnit. Bez ohledu na to, jakou bolest či zdravotní neduhy spojené s těhotenství matka prožívá, je to nezapomenutelné období, začátek nového života. Života, který je pro matku tím nejcennějším na světě.

Profesionální focení nastávajících maminek

Ať si říká, kdo chce, co chce, těhotné ženy jsou nádherné. V jejich těle se vyvíjí nový človíček, který na svět vykoukne jako absolutně neposkvrněná, čistá duše. Tato čistota duše z těhotné matky vyzařuje, proto jsou ženy nejkrásnější právě v období těhotenství. Ano, křivky ženy se změní, ale ne k horšímu. Z těla matky se stane chrám, který udržuje nový život v bezpečí a poskytuje mu vše, co potřebuje. Byla by škoda tyto krásné chvíle nechat pominout, aniž by byly zachyceny na obraz. Naštěstí existuje těhotenské focení Brno, které každé těhulce vytvoří překrásnou vzpomínku na toto kouzelné období.

Na co se připravit?

Profesionální fotograf nikdy nedopustí, aby se modelka cítila nepohodlně či ve stresu. Focení musí probíhat v klidu a v příjemné atmosféře. Jedině tak je možné na fotkách zachytit skutečné pocity a emoce budoucí maminky. Aby modelčina postava na fotce hezky vynikla, je nejvhodnějším obdobím pro focení sedmý nebo osmý měsíc těhotenství, kdy je bříško již pěkně kulaté. Také je možné vytvořit sérii fotografií již od prvního měsíce těhotenství. Poté se chodí na focení každý další měsíc, a žena tak vidí, jak se měnila v průběhu těhotenství její postava. Fotograf každou modelku během focení instruuje, takže člověk nemusí být nijak extra fotogenický, stačí být uvolněný a focení si užívat. Jakmile přijde miminko na svět, je možné využít služby newborn focení novorozenců Brno.

Publikováno: 19. 07. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková