Interiér v bílé barvě rozzáří vaše bydlení. Hlavní roli hrají doplňky

Bílá barva se hodí do všech stylů bydlení. Je úplně jedno, zda zařizujete v duchu moderny, nebo si domů pouštíte Provence či vintage – bílé plochy jsou tou nejlepší kulisou pro všechny příběhy. Jak na to?

Konečně pořádek a uklizeno

Když je náš interiér přehlcen barvami, máme potíže se doma soustředit a mnohem hůře se nám relaxuje a odpočívá. Když si domů pozvete bílou barvu, budete mít uklizeno nejen v interiéru, ale také ve své hlavě. Stylová čistota vám umožní nový příliv myšlenek a vás tak mnohem častěji budou napadat náměty pro vaše kreativní chvilky, jako je malování, hra na hudební nástroj, nebo tvůrčí psaní.

Čisté linie místnosti v bílé barvě

Bílá kuchyňská linka je symbolem čistoty a osobitého designu. V takto zařízené místnosti cítíte příliv pozitivní energie. Barva světel dotváří prostor a nabízí velmi zajímavé a originální odlesky. Když si dovolíte kuchyň protkat bodovými světly a nad pracovní prostor povoláte světelné pásky, bílá barva ještě více umocní prostorovost celé koncepce. Uniformní podobu nábytku pak skvěle dotvoříte zajímavými detaily. TIP: Sledujte trendy v interiéru a bydlení

Doplňky dokonale vyniknou

V bílém interiéru si nemusíte hrát jen na stylový purismus. Co byste řekli tomu dodat celku punc jedinečnosti? Stačí do místnosti umístit jeden solitérní prvek, na který budete poutat pozornost příchozích. Může se jednat o originální umělecké dílo nad vaším jídelním stolem. Nebo se rozhodnete do místnosti přidat ručně kované svítidlo se zlatými odlesky. Moderní nádech celé kuchyni dodá podlaha v dekoru dřeva. Jestliže je vaše místnost prostorná, můžete přidat jednotlivých solitérních prvků. Odkryjte trámy a dovolte jim, aby se staly stavebními komponenty designu kuchyně. přiznejte cihlovou zeď v duchu industry stylu. Nebo bílou linii přetněte malou bylinkovou zahrádkou, díky které se stanete soběstačnější.

Publikováno: 11. 01. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková