Svítidla v interiéru – nezbytnost, ale i designový prvek

Osvětlení interiéru je velmi důležité, ať už jde o ložnici, obývací pokoj, či třeba kuchyni. Je podstatné, aby osvětlení bylo optimální, výběr tak může být složitější. Přitom však často dbáme na design – různá svítidla se mohou stát jedinečným doplňkem interiéru.

Výběr osvětlení

Zvolit ideální osvětlení mnohdy není jednoduché. Každá místnost by měla být osvětlena lehce odlišně, aby světlo bylo vhodné pro vybrané činnosti. Například v kuchyni či pracovně je velmi důležité myslet na to, aby byla osvětlenost dostačující a rovnoměrná. Ovšem například v obývacím pokoji nebývá osvětlení až tak zásadní – nabízí se tak prostor pro výběr zajímavých svítidel. V obýváku můžete využít různá svítidla, od těch stropních až po designové lampy. Lze tak výrazně ovlivnit, jak bude místnost vypadat.

Designové lampy

Zejména v obývacím pokoji či případně v ložnici najdou využití různé lampy. Nabídka je opravdu pestrá, můžete tak vybírat z elegantních svítidel, ovšem i vysoce stylových lamp, které se stanou dominantou interiéru. Poměrně univerzální volbou jsou elegantní lampy HOOPS. Na výběr máte z různých designů a barev, vyberete tak to pravé pro svůj interiér. Ovšem v nabídce na vás čekají i další zajímavé designové kolekce, které vyladí celkový design místnosti.

Jednotný design

Při výběru doplňků interiéru, mezi které lze zařadit klidně i svítidla, je důležité, aby jednotlivé prvky ladily. Jejich souhra je klíčová, abyste se v místnosti cítili dobře. Pokud toužíte po designové lampě, stropní svítidlo můžete zvolit v neutrálním provedení. Ovšem ještě lepším řešením jsou kompletní kolekce, které zahrnují stropní, nástěnná i stolní svítidla a lampy. Vznikne tak jedinečná souhra jednotlivých prvků, na kterou je radost se dívat. Osvětlení interiéru by rozhodně mělo být praktické. To však neznamená, že byste nemohli vybírat z designových stylových svítidel. Nechte se okouzlit širokou nabídkou a najděte to pravé.

Publikováno: 28. 10. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková