Služby, které oceníte. Od úklidu firemních prostor až po ostrahu

Vlastníte-li firmu, pak jistě víte, že kromě samotného oboru podnikání je třeba věnovat pozornost i druhotným činnostem, jakými jsou údržba sídla společnosti, případně výrobních hal a skladů. Je nutné dbát na odpadové hospodářství, dodržování hygienických norem a mít zajištěnou efektivní ostrahu objektů.

Komplexní správa nemovitosti je to, co chcete

V současné době naštěstí existují společnosti, které jsou schopny poskytnout vaší firmě komplexní služby. Je jasné, že tím ušetříte nejen čas, který byste jinak museli věnovat hledání pracovníků na splnění rozdílných úkolů, ale i peníze. Najmutí jedné firmy, která zvládne správcování objektů se vším, co k tomu patří, je jistě levnější než platit vícero agentur.

Co všechno můžete požadovat od jedné společnosti?

Konkurence je i v oblasti úklidových služeb veliká a společnosti zabývající se správcovskou činností firemních objektů to vědí. Přesto se rozsah jejich působení značně liší. Úklid je základní věc. Chtějte i hygienický servis, to znamená dodávku, doplňování sortimentu pro osobní hygienu. Nezapomeňte na údržbu venkovních prostor včetně zeleně. Najměte si společnost, která se vám postará o odvoz veškerého odpadu bez toho, abyste byli vy nebo vaši zaměstnanci jakkoliv rušeni. Společnosti poskytující plný servis vám jistě zprostředkují i službu ostraha objektů.

Komplexní správce nemovitostí

Nepostradatelným pomocníkem se pro firmy stává HONDL GLOBAL SERVICES.V současné době disponuje více než 600 proškolenými pracovníky, kteří se starají o 340 objektů. Úklidové služby jsou pro ně prioritou již od roku 1998. Nyní společnost nabízí širokou nabídku činností, díky které už nebudete muset hledat žádnou jinou. Velkou výhodou oproti jiným je poskytování „full servisu v režimu 24/7“. To pro vás znamená, že jsou vám služby dispozici opravdu stále. Za jakékoliv situace se na pracovníky HONDL GLOBAL SERVICES můžete směle obrátit, pomoci se vám dostane.

Publikováno: 03. 12. 2018

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková