Služba výkup vraků vám doma uklidí

Léto je ideální čas na úklid. Pusťte se konečně do toho, co jste dlouho odkládali a zbavte se vašeho starého auta či různých autosoučástek, které vám zabírají místo v dílně či ve stodole na chalupě. A ještě na tomto úklidu vydělejte.

Zlikvidujte staré auto a vydělejte na tom

Na likvidaci vozidel se specializuje služba Likvidacevojkov.cz od firmy Autocentrum Vojkov. Společnost vykupuje autovraky, nepojízdná i pojízdná vozidla, a to za slušnou výkupní cenu. Ta je stanovena vždy podle značky vozidla, jeho roku výroby a aktuálního stavu vozidla. Zajistí pro vás ekologickou likvidaci vozidla, o čemž dostanete potvrzení, které je nutné k odhlášení vozidla z evidence. Odhlášení pro vás může firma zrealizovat i sama na klíč. Postačí jí plná moc k likvidaci vozidla, velký technický průkaz, zelená karta a plná moc k zastupování na dopravním inspektorátu. Firma vykupuje vozidla po celé České republice a zajistí i jejich odtah.

Prodejte staré katalyzátory

Výkup vraků není jediná služba, která vám může do rodinného rozpočtu přihrát nějaké ty finance navíc. Prodejte též starý katalyzátor. Výkup katalyzátorů je další ekologickou službou, kterou společnost nabízí. Autocentrum Vojkov je vykupuje jak od soukromých osob, tak od firem. Katalyzátory firma recykluje a ekologicky likviduje. Ze starých katalyzátorů lze získat drahé kovy. Od jejich obsahu se odvíjí i cena výkupu katalyzátoru. Společnost spolupracuje s významným zpracovatelem katalyzátorů, s německou společností ReMetall Deutchland AG. Díky této spolupráci nabízí též kvalitní nové katalyzátory. Ty lze v Autocentrum Vojkov koupit za výborné ceny. Stejně tak jsou nadstandardní výkupní ceny katalyzátorů.

Není úklid jako úklid

Některý vám i něco vydělá. Starý automobil, i když s ním nejezdíme, nás stojí náklady na povinné ručení a zabírá místo na zahradě či třeba v garáži. Prodejte jej, včetně starých nepotřebných katalyzátorů, a získejte za to zajímavé finanční prostředky.

Publikováno: 26. 07. 2022

Kategorie: Auto

Autor: Barbora Jiroušková