Pracujete s počítačem? Ulevte unaveným očím přírodním doplňkem

Práce na počítači je stále rozšířenější. Mnoho lidí sedí většinu své pracovní doby v kanceláři a kouká do monitoru. Takové zaměstnání sice není fyzicky nijak namáhavé, avšak pro oči je únavné až příliš. Stává se vám, že vás odpoledne pálí oči nebo vám dokonce červenají? Dopřejte jim citlivou péči s přírodním doplňkem výživy.

Pomohou unaveným očím kapky?

Jako první pomoc unaveným očím vás možná napadnou spíše kapky. Je pravda, že pomohou, jejich účinek ovšem není dlouhodobý. Očím se po kápnutí uleví, přestanou pálit, nedočkají se ovšem kvalitní výživy, kterou si bezesporu zaslouží. Doplňky stravy poskytují komplexnější péči. Dodávají tělu potřebné vitaminy a minerály, které oči potřebují ke správné funkci.

BETAVID se světlíkem lékařským je doplněk právě pro vás

Velkou nabídku různých přírodních doplňků najdete v e-shopu Gigalekarna.cz. Mezi nimi je i BETAVID se světlíkem lékařským. Tento přírodní produkt by měl mít doma každý, kdo tráví hodně času u počítače nebo přetěžuje zrak televizí či dlouhým řízením automobilu. Balení obsahuje šedesát tablet. Užívá se pouze jedna denně, takže jedna krabička vydrží dva měsíce. Tablety obsahují výtažky ze světlíku lékařského. Tato zdravá bylina napomáhá správné funkci sítnice. Oko posiluje a revitalizuje, umožňuje mu fungovat i přes námahu a únavu. Další důležitou složkou je beta karoten, pak extrakt z borůvek a z červeného vína. Všechny tyto látky jsou významné antioxidanty. Příznivě působí také na oční kapiláry. Díky dlouhodobému užívání tablet BETAVID se světlíkem lékařským se budete v práci cítit mnohem lépe. Už žádné červené uslzené oči! Podporujte své zdraví a krásu přírodními doplňky, tělo vám bude vděčné.

Publikováno: 15. 08. 2019

Kategorie: Zdraví

Autor: Barbora Jiroušková