Jak vybrat LED zrcadlo

Umíte si představit, jak by vypadala ložnice bez postele? Stejně zvláštně jako koupelna bez zrcadla. A tak se dlouho neostýchejte a vyberte si do své každodenně hojně navštěvované místnosti adekvátní LED zrcadlo, které zastane nutné funkce. V posledních letech je právě tento model výjimečně populární, protože je nejen ekonomický, ale na první pohled i velmi stylový. Jak si takové LED zrcadlo tedy vybrat?

Rozhodující jsou rozměry koupelny

LED zrcadla se dnes dají sehnat v mnoha provedeních i tvarech. I když vaše srdce tíhne k velkým bytovým dekoracím, pamatujte na jedno – rozhodující slovo mají rozměry koupelny. Pokud nebude zrcadlo zapadat svými rozměry, nevyužijete ho. Koupelna vám sama prozradí, jaké konkrétní zrcadlo přijme. Jestliže je zde vícero místa, nemusíte se bát koupit rozměrnější alternativu. Pakliže zde místa mnoho nemáte, menší modely jsou nutností, i když byste více prahli po větším. V každém případě platí, že zrcadlo dokáže opticky zvětšit interiér nezávisle na tom, jestli se malé nebo větší. A tak tento pozitivní efekt zůstane nedotčen.

Ať stylově zapadá

LED zrcadlo by mělo zapadat nejen svými rozměry, ale také stylem. Tento doplněk je sice nezbytností, ale většinou ho vybíráme až naposled. Což je logické, sprchový kout, případně vana jsou důležitější věci. Díky nim se ostatně výběr zrcadla urychluje, protože pátráme po stylově zapadající dekoraci. Zrcadla nemají být kýčovitým prvkem, nýbrž mají jít ruku v ruce se zbylým zařízením. Pokud vám v interiéru dominují oblé prvky, nehledáme zrcadla s ostrými rohy a obráceně. O tom, že LED zrcadlo je efektivním řešením, není pochyb ani sporu. Jeho výběr přesto může trvat déle. Ovšem pokud na začátku zařizování své koupelny vytvoříte návrhy, dojde k velkému usnadnění prakticky všeho – i výběru LED zrcadla.

Publikováno: 31. 05. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková