Potřebujete zajistit profesionální dopravní značení? Oslovte TOP Znak

TOP Znak zajišťuje dopravní značení a podílí se na významných dopravních stavbách, zejména na území hlavního města Prahy, ale i jinde. Dopravní značení pronajímá, prodává, i kompletně montuje. Ať již jde o trvalé či dočasné dopravní značení. Společnost TOP Znak je vynikajícím partnerem pro každého realizátora dopravních staveb. Firma se specializuje na kompletní projekty DIO, tedy na projektování dopravně inženýrských staveb. Realizuje projekty, ale současně vše vyřídí na příslušných úřadech České republiky, včetně získání souhlasu od Policie České republiky. V rámci svých služeb TOP Znak zajišťuje instalaci dopravního značení – vodorovného i svislého. Instaluje značení trvalé i dočasné.Namontuje dopravní zrcadla, balisety, parkovací sloupky a zábrany, i zpomalovací a vodicí prahy. U firmy si lze objednat aplikaci vodorovného dopravního značení označovaného jako VDZ, symbolů a číslic, stejně jako dopravního zařízení Z9.

Realizujete dočasnou stavbu či zábor a potřebujete si pronajmout dopravní značení?

U TOP Znak si pronajmete světelnou signalizaci, plastová svodidla, lávky pro pěší, dopravní zařízení, přechodné dopravné značení s příslušenstvím i přechodné vodorovné dopravní značení. Firma je schopna veškeré zařízení přivézt na místo, namontovat, následně zas demontovat a odvézt. TIP: TOP Znak, to je specialista především na dopravní značení Praha.

E-shop pro nákup dopravního značení

Přímo v e-shopu si máte možnost koupit dopravní značení, od kvalitních dopravních značek, přes příslušenství. Dále rovněž dopravní zařízení, dopravní zrcadla, balisety, parkovací sloupky a zábrany, zpomalovací prahy či retardéry.

Dopravní značení jako kompletní služby

Mladý dynamický tým společnosti TOP Znak s.r.o. dokáže nabídnout nejen dílčí služby či jednotlivé produkty dopravního značení, ale rovněž kompletní služby s tím spojené, od vyřízení administrativních záležitostí až po kompletní montáž. Vaše dopravní stavby i různé zábory tak mohou proběhnout bez starostí, pokut a zdržení jako kompletně outsourcované profi služby.

Publikováno: 27. 10. 2020

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková