Podle čeho vybírat pracovní tričko s dlouhým rukávem?

V prvé řadě to jednoznačně bude podle oboru, kterému se věnujeme. Pracovník v obchodě či na skladě bude mít na tričko jiné požadavky než zaměstnanci vykonávající náročnou fyzickou aktivitu. Naštěstí je nabídka pracovních triček skutečně bohatá, tudíž si každý přijde na své.

Pohodlí na prvním místě

Pracovní trička s dlouhým rukávem by měla být hlavně pohodlná a z příjemného materiálu. Z toho důvodu nejčastěji saháme po bavlně, která si skvěle rozumí s polyesterem a elastanem. Prvně jmenovaný zajistí skvělé funkční vlastnosti, jimiž jsou nemačkavost a nenasákavost potu. Díky němu budeme neustále v suchu. Bavlna se postará o prodyšnost. Elastan zajistí lahodící střih, jenž bude kopírovat křivky našeho těla. Zejména ženy ocení, že už nemusí nosit nevzhledná unisex trika.

Aby dobře sedělo

Trika vybíráme podle několika parametrů. Těmi jsou pohlaví, velikost, barva a složení materiálu. Nezanedbatelným ukazatelem je gramáž, které bychom také měli věnovat pozornost. Čím je vyšší, tím je triko kvalitnější. Déle nám vydrží, neboť bude odolnější vůči každodennímu nošení a mechanickému poškození. Též se zaměříme na střih a zpracování. Samozřejmostí by měly být zesílené švy na ramenech a průkrčníku či dvojité prošití výstřihu a rukávů.

Na koho se obrátit?

Na přímou produkci pracovního oblečení se specializuje velkoobchod s oblečením, jenž má na českém trhu více jak 20letou tradici. V rámci svého portfolia nabízí firemní, reklamní a sportovní textil, který vám též dle vašeho přání potiskne. Otevírá se vám tak skvělá možnost, jak pracovní oděv vašich zaměstnanců sjednotit a tím posílit firemního ducha. K tričkům lze doobjednat kalhoty, mikiny, vesty, bundy atd. Vše vyřídíte jednoduše a rychle pomocí internetové objednávky. Objednané zboží vám poté bude během několika dnů zasláno na určenou adresu.

Publikováno: 27. 10. 2022

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková