Do vyhlášeného holičství Barber´s wife se můžete objednat online

Je libo nový účes? Dnešní doba žel není příliš klidná a omezení služeb ve snaze zbrzdit šíření koronavirové nákazy zasáhlo život mnoha Čechů. Jde o bary a restaurace, ale i nejrůznější obchody. Zapomínat bychom neměli ani na kadeřnictví, pro která je rok 2020 také obtížný. Je však namístě hledat nové cesty a způsoby, jít vstříc klientům a poděkovat za jejich neutuchající přízeň. Třeba tím, že se bude možné objednávat nejen telefonicky, ale i po internetu. A právě touto cestou se vydal podnik Barber's Wife - renomované holičství a kadeřnictví v Praze.

Široké spektrum služeb a dlouholeté zkušenosti

Už celou dekádu s vámi, Barber's Wife je kadeřnictví a holičství s pestrou nabídkou služeb. Vždyť nejde jen o zkracování konečků nebo prostříhávání bujné hřívy, o vlasy je nutné pečovat po všech stránkách. Kadeřnictví Praha vám připraví kávu a nabídne keratinové zábaly, které vyživují vlasy až do hloubky. Nebo byste měli rádi účes, jenž je opravdu výjimečný a originální? Nezapomínejte ani na čištění vlasové pokožky, které je výbornou prevencí nejen proti padání vlasů – zajistí velkolepý lesk a díky používání klasické americké a francouzské kosmetiky je v souladu s moderními trendy i přírodou. Potřebujete společenský účes nebo chcete jen změnit ten současný, protože s novou image hodláte začít i nový život? K mání je klasický střih i něco zcela netradičního, čím budete už na první pohled vynikat. Barvení, melír Baleyage, ale také mytí a prosušení, dále foukaná a natočení vlasů kulmou, paleta služeb je velmi široká a je připravená samozřejmě i pro pány – úprava vlasů i vousů, pečlivý střih, který je určený také dětem do deseti let. Nikdy totiž není dost brzy na to začít pečovat o svou hřívu!

Důkladná péče pro lepší zdraví

Vlasová maska je trendem moderní doby. Kúra Olaplex v kombinaci s barvením nebo čištění vlasové pokožky při seborei, která nás bohužel často trápí. Nezapomínejte nejen na eleganci a vzhled, ale především pak na zdraví vašich vlasů, od nichž se odvíjí i mnoho dalšího – osobní spokojenost, více sociálních kontaktů z důvodu lepšího sebevědomí a podobně. Reference si můžete prohlédnout sami, jsou velmi pestré, připraven je totiž účes pro každou (nejen společenskou) příležitost. Deset let služeb na Praze 5 – Zličíně, nyní k dispozici i objednávka na určitou dobu online formou, která ještě více ušetří tolik drahocenný čas. Proč telefonovat nebo chodit osobně, zvláště v dnešní uspěchané době, kterou ještě ovlivňuje covid 19? Kadeřnický salon aneb vlasy lesklé a perfektně vyživené, ale také holení v klasickém stylu s břitvou, jako za minulých generací a klidně také se sklenkou whisky, která k takové proceduře neodmyslitelně patřila. Zavzpomínejte na dobu, kdy se nespěchalo a všechno se dělalo nanejvýš pečlivě a s láskou!

Publikováno: 17. 12. 2020

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková