Perte čistě, přírodně a ekologicky

Chcete krásně čisté a voňavé prádlo bez zbytečné ekologické stopy? Eko drogerie na praní poskytuje vše, co potřebujete k hezky voňavému a přesto čistému prádlu bez jediné chybičky.

Eko prací prášek je bez mikroplastů

Konvenční prací prášky jsou prezentované jako jediná spotřebitelská jistota, pokud chcete mít krásné, zářivé a čisté prádlo. Co vám reklamy stoprocentně neřeknou, je to, jak působí jednotlivé ingredience, které obsahuje běžný prací prášek, na lidský organismus. Mikroplasty, syntetická bělidla a pěnidla a také syntetické vůně nejsou totiž pro naše tělo nic moc zdravého. Přírodní eko drogerie na praní neobsahuje nic z výše zmíněného, je bezpečná jak pro životní prostředí, tak i pro nejmenší členy domácnosti.

Ať už se rozhodnete pro ekologický prací gel nebo ekologický prací prášek, můžete si být jisti, že zvolíte dobře. Eko drogerie na praní je parfemovaná esenciálními oleji nebo rostlinnými extrakty a za její prací silou stojí neškodné chemické složky nebo rostlinné saponiny. Horkou novinkou, která šetří peníze i místo v koupelně jsou bezodpadové prací proužky Tru Earth. Jsou vhodné nejen pro zero waste domácnosti. Představují opravdovou revoluci v rámci bezodpadového praní.

Jedno praní, jeden bezodpadový prací proužek Tru Earth

Sáhněte po pracím gelu od Tierra Verde

Ekologický prací gel je poměrně oblíbenou složkou prádelen. Je efektivní, velmi dobře vypere i dětské prádlo a nemusíte se bát jeho vlivů na životní prostředí. Jemné parfemace eko pracích gelů jsou opravdu příjemné a navíc se nemusíte bát, že dostanete alergickou reakci ze silné vůně. Vyzkoušejte prací prostředky ze široké nabídky brněnské značky Tierra Verde. S Tierrou vyperete i ovoníte všechny druhy prádla a vybírat můžete z rozmanitých provedení a balení.

Ecoegg ušetří peníze i energii

Pokud rádi zkoušíte něco nového a nebaví vás donekonečna třídit odpad, určitě zkuste zero waste prací vajíčko ECOEGG. Je prakticky nezničitelné, stačí do něj koupit náhradní náplně. Prací vajíčko je nejen ekologické, ale také vysoce ekonomické a nezatíží váš rodinný rozpočet více než je zdrávo. Účinně vypere i při nízkých teplotách a navíc zanechá vaše prádlo krásně provoněné. Eko drogerie prostě nabízí každé domácnosti to, co je potřeba bez negativních dopadů na životní prostředí i lidské zdraví.

S Ecoegg vyperete barevné i bílé prádlo, a to hned s několika vůněmi. Postará se navíc i o vaši sušičku.

Prací gely pro miminka a děti – jistota se Sonett či Attitude

Eko drogerie na praní je velmi vhodná pro miminka i děti. Mnohdy ani nemusíte kupovat speciální dětské prací prostředky. Stačí si vybrat takový, který je dermatologicky testovaný a vhodný i pro citlivou pokožku. Když ale chcete rozmazlovat svého potomka oblečením vypraným v eko pracím gelu přímo pro děti, určitě tím nic nezkazíte. Například německá značka Sonett má celou řadu Sensitive určenou pro citlivou pokožku. Krásnou vůni hrušek najdete v dětském pracím gelu značky Attitude.

Co nenajdete v eko pracích gelech a prášcích?

Eko drogerie na praní je plně transparentní. Neschovává se za formulky o obchodním tajemství, takže přesně víte, co si v lahvičce kupujete. Nenajdete v ní fosfáty, formaldehyd, syntetická barviva, syntetické parfemace, chlórová bělidla ani škodlivé sulfáty (SLES a SLS). Konvenční prací prášek je totiž jedním z nejvíce diskutovaných prostředků, které stojí za vznikem dermatitidy a kožních alergií.

Ekologická drogerie si umí poradit s každou nečistotou i bez výše popsaných chemikálií. Takové čisté prostředky jsou naopak díky svému nedráždivému složení velmi vhodné pro ty, kdo trpí kožními potížemi. Nedráždí oči ani dýchací cesty a navíc se můžete radovat z krásně vypraného prádla bez jakýchkoli obav z nepříjemného svědění. Skvělou eko drogerii nejen na praní najdete z pohodlí domova např. v e-shopu s přírodní kosmetikou, drogerií a zdravými potravinami NuSpring.cz.

Publikováno: 12. 06. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková