Nový trend ve zdravotnických ordinacích. Lékaři a personál hýří barvami!

Všude samá bílá, případně bílá v kombinaci se zelenou. Že vám to něco připomíná? Pak jste si zřejmě vzpomněli na svou poslední návštěvu lékaře. Anebo snad na své pracovní prostředí, ve kterém se pohybujete téměř každý den? Máte šanci to změnit. Zdravotnickou módu už dávno necharakterizuje jedna či dvě barvy – outfit lékaře či sestry může doslova hýřit barvami, což se samozřejmě projeví na celkové atmosféře v ordinaci. Své o tom ví zákazníci firmy Medical Uniforms, která nabízí kompletní sortiment oblečení pro zdravotníky napříč všemi obory. Pacienti by se měli v ordinaci cítit dobře a při pohledu na zdravotnický personál pocítit příval pozitivní energie. Jenomže je zde tzv. efekt bílého pláště – pro lékaře v typické uniformě je nastolení příjemné atmosféry takřka nesplnitelný úkol... Přitom stačí maličkost – vyměnit ji za moderní, barevné oblečení.

Dobře vypadá a perfektně padne

Sortiment zdravotnického oblečení Medical Uniforms jde ruku v ruce se současnými trendy. Pro nudu a sterilitu v něm není místo – naopak v něm najdete velmi stylové kousky, do kterých se okamžitě zamilujete. Kombinace perfektních střihů, kvalitních materiálů, funkčnosti a atraktivního designu je zkrátka neodolatelná. Za pozornost stojí především halenky. Jsou k mání v jednobarevných provedeních ve výrazných barvách, ale také s různými potisky. Pro lékaře a personál, který má na starosti dětské pacienty, jsou jako stvořené halenky s postavičkami na motivy pohádek Walta Disneyho. Zubaři a dentální hygienistky mohou zazářit v outfitu s potiskem zubní víly.

Veselý může být i fonendoskop

Medical Uniforms nezapomíná ani na detaily. V nabídce proto nechybí ani kvalitní fonendoskopy – jak jinak než v barevném provedení. Prohlédnout si je můžete na https://www.medical-uniforms.cz/fonendoskopy/. Resumé? Návštěva lékařského zařízení obvykle souvisí s léčbou, což je pro pacienta krajně nepříjemná záležitost. Nápadité oblečení personálu však může zásadně ovlivnit náladu a přispět k uvolněné atmosféře.

Publikováno: 16. 12. 2018

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková