Německé karavany Hobby mají Češi rádi. Dopřejte si komfortní a svobodnou dovolenou i vy!

Konečně je TO tady. Prázdniny jsou v plném proudu, každý si užívá teplého počasí, zaslouženého odpočinku a trochu toho nicnedělání. Většinou zamíříme do nějakého zahraničního nebo tuzemského rekreačního střediska, kde si chceme užívat nabízeného komfortu, pohodlí a hlavně klidu. Ať už se však rozhodneme pro tuzemskou, nebo zahraniční dovolenou, musíme počítat s tím, že zde zcela jistě nebudeme sami a v mnoha ohledech se budeme přizpůsobovat ostatním. Naštěstí se nabízí i jiná možnost, jak si užít pohodlnou a komfortní dovolenou - ve vlastním karavanu či v obytném voze. V dnešní době jsou vybaveny téměř vším, co najdete v běžné domácnosti. A jako bonus získáte nezávislost a mobilitu při cestování. Ale po které značce sáhnout? Pokud si chcete být jistí, že si s sebou povezete plnohodnotný domov, zvolte některý z karavanů Hobby. U nás je najdete v nabídce specializovaného prodejce BURIMEX, který je jediným českým zástupcem této značky.

Luxusní ubytování na kolech

V dnešní době je nabídka karavanů a obytných vozidel velmi pestrá, přičemž z finančního hlediska je lepší volbou karavan, jehož pořizovací náklady jsou oproti obytnému vozu o poznání nižší. Pořídit si můžete zcela nový, nebo již použitý karavan, záleží jen na vašich finančních možnostech a požadavcích na vybavení.

Luxusní hotel? Ne, to je jen interiér nejvyšší modelové řady karavanů Hobby. Foto: karavany.burimex.cz

Pokud se rozhodnete pro koupi nového karavanu, je dobré vybrat správného a prověřeného výrobce karavanů. Jednou z možností jsou právě karavany od německé renomované značky - karavanů Hobby. Patří k nejprodávanějším a současně nejoblíenějším na německém trhu a nedají na ně dopustit i čeští karavanisté.

Jak vypadá aktuální nabídka modernizovaných modelů?

V současné nabídce značky Hobby naleznete pro tento rok šest modelových řad, které čítají neuvěřitelných 56 modelů. Od levnějších ONTOUR s nižší výbavou až po luxusní karavany řady Premium. Značka Hobby své modely každý rok modernizuje s ohledem na stupňující se požadavky náročných uživatelů. Letos německý výrobce připravil aktualizovaný palubní systém, vylepšené polstrování sedaček, facelift toalet, novou nádrž na užitkovou vodu a mnoho dalších vylepšených prvků, o kterých si můžete přečíst na webu BURIMEXu. Podívejte se na nabídku karavanů Hobby, vyberte si ten pravý a vyrazte na nezapomenutelnou dovolenou!

Publikováno: 29. 06. 2019

Kategorie: Cestování

Autor: Barbora Jiroušková