Vneste do milování se "starým" partnerem nové praktiky

Zdá se vám, že ještě nejste tak staří, abyste trávili večer sledováním bezduchých pořadů? Jak je to již dlouho, co jste si s partnerem udělali romantický večer a pak na „to“ skočili? Nebo je snad problém někde jinde? Je oním tím problémem sex? Nejste sami, postelovou krizi zažívá obrovské množství párů a jednou za život si jí projde snad každý. Jenomže fakt, že vám to s milovanou osobou neklape v posteli, ještě neznamená, že byste si za ni měli hledat náhradu. Ba právě naopak – co může být lepším impulsem k tomu, abyste opět začali budovat vztah a okořenili si své hrátky něčím novým? Milování není žádné tabu a chcete-li, aby bylo lepší, než ve vašich -nácti, budete se muset o to víc snažit.

Kdo si hraje, nezlobí

Říká se, že kdo si hraje, nezlobí a v posteli to platí dvojnásob. Možná by nebylo od věci ani moudro „proti gustu žádný dišputát“. Je to tak, každý z nás si ideální milování představuje úplně jinak. Zeptejte se svého partnera, co mu chybí a co se mu nelíbí. To samé udělejte i vy. Každému vášnivému sexu předchází upřímná komunikace a domluva. Vždyť s kým jiným o těchto pikantních záležitostech diskutovat, než s osobou, která by za vás dala ruku do ohně? Ale vraťme se k samotnému sexu. Pokud vás už nebaví profláknuté polohy, pořiďte si domácí erotické pomůcky. Zápolíte-li se studem a nechce se vám navštěvovat kamenný sexshop, objednejte si pár „hraček“ na internetu. Pozor - problém může být i v poruše erekce. V takovém případě se snažte eliminovat faktory, které by mohly být příčinou. Změňte životosprávu, nestresujte se a případně použijte prověřený přírodní přípravek na zlepšení erekce.

Pro ženy, i pro muže

Chcete-li si milování užít naplno a vyvarovat se případným zdravotním komplikacím, používejte pouze kvalitní erotické pomůcky, které mají všechny atestace a podléhají hygienickým normám. V nabídce specializovaných prodejců najdete vibrátory, nafukovací panny a vše, o čem jste vždy snili, že vyzkoušíte. Nemusíte mít strach, domů vám přijde nenápadný balíček a pošťák také nic nepozná.

Publikováno: 09. 08. 2018

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková