Lifestyle

Vneste do milování se “starým” partnerem nové praktiky

Zdá se vám, že ještě nejste tak staří, abyste trávili večer sledováním bezduchých pořadů? Jak je to již dlouho, co jste si s partnerem udělali romantický večer a pak na „to“ skočili? Nebo je snad problém někde jinde? Je oním tím problémem sex? Nejste sami, postelovou krizi zažívá obrovské množství párů a jednou za život si jí projde snad každý. Jenomže fakt, že vám to s milovanou osobou neklape v posteli, ještě neznamená, že byste si za ni měli hledat náhradu. Ba právě naopak – co může být lepším impulsem k tomu, abyste opět začali budovat vztah a okořenili si své hrátky něčím novým? Milování není žádné tabu a chcete-li, aby bylo lepší, než ve vašich -nácti, budete se muset o to víc snažit.

Kdo si hraje, nezlobí

Říká se, že kdo si hraje, nezlobí a v posteli to platí dvojnásob. Možná by nebylo od věci ani moudro „proti gustu žádný dišputát“. Je to tak, každý z nás si ideální milování představuje úplně jinak. Zeptejte se svého partnera, co mu chybí a co se mu nelíbí. To samé udělejte i vy. Každému vášnivému sexu předchází upřímná komunikace a domluva. Vždyť s kým jiným o těchto pikantních záležitostech diskutovat, než s osobou, která by za vás dala ruku do ohně? Ale vraťme se k samotnému sexu. Pokud vás už nebaví profláknuté polohy, pořiďte si domácí erotické pomůcky. Zápolíte-li se studem a nechce se vám navštěvovat kamenný sexshop, objednejte si pár „hraček“ na internetu.

Pozor – problém může být i v poruše erekce. V takovém případě se snažte eliminovat faktory, které by mohly být příčinou. Změňte životosprávu, nestresujte se a případně použijte prověřený přírodní přípravek na zlepšení erekce.

Pro ženy, i pro muže

Chcete-li si milování užít naplno a vyvarovat se případným zdravotním komplikacím, používejte pouze kvalitní erotické pomůcky, které mají všechny atestace a podléhají hygienickým normám. V nabídce specializovaných prodejců najdete vibrátory, nafukovací panny a vše, o čem jste vždy snili, že vyzkoušíte. Nemusíte mít strach, domů vám přijde nenápadný balíček a pošťák také nic nepozná.

Pošlete komentář