Naplánujte dokonalou venkovní oslavu za jakéhokoliv počasí

Plánujete svatbu, oslavu narozenin nebo jinou venkovní slavnost? Aby vám počasí v den konání akce nezkazilo veselí, připravte se i na ty nejčernější scénáře s pomocí párty stanů. Snadno se staví, jsou prostorné a stejně snadno se i skládají.

Malá akce i ohromná veselka

Párty stan využijete na malé rodinné oslavě pro několik lidí, ale stejně tak vám poslouží na ohromné oslavě, která čítá desítky hostů. Firmy, které se specializují na pronájem párty stanů navíc nabízejí i další služby, například pronájmy grilů a pivních setů.

Nůžkové párty stany snadno sestrojíte i demontujete

Klasickým typem párty stanů, které si můžete objednat a pronajmout, jsou takzvané nůžkové stany. Jsou oblíbené díky tomu, že se dají snadno postavit a rychle využít v případě blížícího se deště. Nůžkové stany jsou kvalitní a odolné a i přesto, že jsou jednoduché na sestrojení, lze si sjednat kompletní servis, který bude zahrnovat jejich montáž i demontáž.

Trubkové párty stany pro velké akce s hojnou účastí

Plánujete-li obří veselku, které se zúčastní ohromné množství lidí, můžete vyzkoušet trubkový párty stan. Jeho konstrukce je vyrobena z ocelových trubek a plachta z PVC. Trubkové stany se využívají k zastřešení pódií, ale také je lze využít jako kuchyně, jídelny či společenské místnosti. Při pronájmu tohoto typu stanu bývá součástí balení i osvětlení či stojan na odpadkové koše. Zkrátka veškeré doplňky, které pořádajícím usnadní práci a zajistí, že akce proběhne hladce. Udělejte maximum pro to, aby vaše plánovaná venkovní akce proběhla bez komplikací a měla u všech zúčastněných úspěch. Nezapomeňte do plánování zahrnout i domluvení pronájmu párty stanů, které nijak nenaruší průběh akce a zaručí, že daná oslava proběhne v suchu, i kdyby venku došlo k průtrži mračen.

Publikováno: 30. 11. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková