Kde v Praze ubytovat více než 100 lidí?

Česká metropole je doslova posetá hotely, penziony a dalšími typy ubytovacích zařízení. Najít příhodné ubytování v dobré lokalitě je tak otázkou krátké chvilky. Stačí lusknout prsty a je rezervováno... Ale co když se do Prahy chystáte společně se školou či jinou větší skupinou lidí? Najít ubytování pro několik desítek a možná i více než stovku lidí již tak snadné není. Můžete se však obrátit na penzion AKÁT, jehož nově zrekonstruované pokoje jsou na takový příval turistů připraveny. Větší skupinky turistů mají na vybranou. Mohou se ubytovat v rámci několika hotelů či penzionů, nebo zvolit AKÁT penzion na Praze 5. Druhá možnost je samozřejmě mnohem pohodlnější.

Dobré ubytování na dobrém místě

Penzion se nachází nedaleko (doslova pár kroků) od smíchovského nádraží. Klidná lokalita Prahy 5 se jeví jako skvělé místo pro odpočinek po náročném dni ve víru pražského koloritu. Na druhou stranu se však nemusíte obávat komplikací v souvislosti s dopravním spojením s centrem. To probíhá naprosto hladce – do historického centra se lze MHD dostat za cca 10 minut. V penzionu je celkem 32 pokojů, z nichž byla většina nedávno kompletně zrekonstruována. Hosté si tak mohou vybrat mezi třemi variantami ubytování včetně velmi levných pokojů hostelového typu s kapacitou 2 – 6 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a v objektu je dostupné Wi-FI. Cenový střed představuje 18 zmodernizovaných pokojů s vlastním sociálním zařízením a pro nejnáročnější hosty je připraveno 9 apartmánů.

Více než jen "noclehárna"

AKÁT penzion zároveň disponuje společnými prostory, kde mohou hosté společně trávit čas. Nedílnou součástí je i restaurace se zahrádkou, kde si lze objednat obědové menu a večer formou á la carte vychutnat pokrmy z české či mezinárodní kuchyně. Vrásky si nemusíte dělat ani s parkováním autobusu. Po předchozí domluvě (v týdenním předstihu) vám ho zajistí personál penzionu. Bližší informace najdete na www.akatpension.cz.