Kde v Praze ubytovat více než 100 lidí?

Če

Penzion se nachází nedaleko (doslova pár kroků) od smíchovského nádraží. Klidná lokalita Prahy 5 se jeví jako skvělé místo pro odpočinek po náročném dni ve víru pražského koloritu. Na druhou stranu se však nemusíte obávat komplikací v souvislosti s dopravním spojením s centrem. To probíhá naprosto hladce – do historického centra se lze MHD dostat za cca 10 minut.

V penzionu je celkem 32 pokojů, z nichž byla většina nedávno kompletně zrekonstruována. Hosté si tak mohou vybrat mezi třemi variantami ubytování včetně velmi levných pokojů hostelového typu s kapacitou 2 – 6 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a v objektu je dostupné Wi-FI. Cenový střed představuje 18 zmodernizovaných pokojů s vlastním sociálním zařízením a pro nejnáročnější hosty je připraveno 9 apartmánů.

AKÁT penzion zároveň disponuje společnými prostory, kde mohou hosté společně trávit čas. Nedílnou součástí je i restaurace se zahrádkou, kde si lze objednat obědové menu a večer formou á la carte vychutnat pokrmy z české či mezinárodní kuchyně.