Kde si nechat zabalit a zkompletovat zboží?

Nemáte vlastní kapacitu na balení a kompletaci produktů? Není nic jednoduššího, než obojí delegovat na odborníky ze společnosti Probal Kladno, jejíž specializací jsou balení a kompletace zboží. K dispozici má moderní balicí stroje, díky kterým svou práci odvádí kvalitně a rychle. Dnešní článek je určen všem podnikatelům, kteří provozují e-shop či se zabývají výrobou různého zboží. Zjistěte, proč na balení a kompletaci využít právě Probal Kladno.

Bez poctivého zabalení by to nešlo

Potřebujete doručit zhotovené produkty k obchodníkům, nebo je odesíláte přímo zákazníkům? Tak jako tak je třeba, aby bylo zboží vhodně zabaleno. To znamená, že zvolený obal bude kvalitní. Měl by zabránit jakémukoli poškození během přepravy či manipulace. Bez pořádného obalu by mohly přijít místo hrnků střepy. A to přece nechcete!

Kdy je potřebná kompletace?

Kompletací zboží vznikají rodinná balení nebo velkoobchodní objednávky. Možné je také skládat různé výhodné či sezonní balíčky, momentálně jsou v oblibě vánoční balíčky pro stále zákazníky, zaměstnance apod. Kompletace vyžaduje maximální kontrolu a pečlivost, aby balení obsahovalo skutečně to, co zákazník chce.

Jsou to odborníci!

Věříme, že s prací odborníků z Probal Kladno budete spokojení. Moderní technologie jim umožňuje balit efektivně. Balí formou skinování, což je metoda, při které obalová folie přesně kopíruje výrobek. Snižuje se tak množství odpadu. Folie je navíc zdravotně nezávadná a šetrná k životnímu prostředí – jejím spalováním nevznikají žádné škodlivé látky. Dalšími metodami balení je zatavování a zavařování do sáčků PE a PP. Součástí služeb je také etiketování. Zaměstnanci Probal Kladno jsou více než z 60 % osoby se zdravotním postižením. Tím si drží statut chráněné dílny. Objednáním služeb u Probal Kladno tak snadno vyřešíte zákonná nařízení, která se vztahují právě k zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Publikováno: 16. 12. 2019

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková