Kamera na helmu je velmi oblíbenou novinkou

Nové technologie nám usnadňují každodenní život, nemusíme kvůli nim chodit na pobočky bank či na poštu. Dnešní svět funguje digitálně, o tom nemůže být ani nejmenších pochyb. Důkazem toho, že vývoj jde neustále kupředu, jsou kamery určené pro helmy motocyklistů, které nahrají záznam ve Full HD kvalitě. Malé, lehké a skladné, stačí jim jen dát prostor. Výhodou pak je, že budete mít volné obě ruce a soustředit se tak můžete jen na řízení. Instalace tohoto zařízení je jednoduchá a zabere vám maximálně několik minut.

Sport je pro mnoho lidí hlavně zábavou

Užijte si chvíle strávené v sedle motocyklu se vším všudy, nahrajte si záznam z cest, který budete mít vždy po ruce. Kamera na helmu je voděodolná, ale nevadí jí ani otřesy, je tedy vhodná pro využití nejen na silnicích, ale i v obtížněji sjízdném terénu. Praktické upínání na suchý zip pak zajistí stabilitu, kameru si můžete dát nejen na helmu, ale třeba i na řídítka nebo kombinézu, záleží jen na vás. Sportovní akce by měla být hlavně odreagováním od každodenního shonu a s moderní elektronikou si ji bezesporu užijete ještě více! Novým zážitkům tedy už nic nebrání, a navíc je můžete mít i pěkně natočené.

Velká kapacita baterie je dnes samozřejmostí

Několik hodin kvalitního záznamu, přesně to zaručuje kvalitní baterie u podobných kamer. Potom už stačí jen jedno jediné, najděte si dostatek volného času pro mírně adrenalinovou zábavu a vydejte se v sedle motocyklu třeba po nejbližší lesní cestě. Propojení se smartphonem? Ale ovšem, i to je dnes samozřejmostí. Užít si můžete i různé adrenalinové sporty, kamera se může bez problémů potápět i do větších hloubek. Nezáleží na tom, kam se vlastně chystáte. Podobná kamera může být s vámi téměř všude. Prohlédněte si nejnovější nabídku na trhu na cel-tec.cz!

Publikováno: 07. 07. 2021

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Barbora Jiroušková