Jakou pořídit venkovní vířivku, aby byly náklady na provoz co nejnižší? Zvolte tu s trojitou termální izolací

Venkovní vířivky patří v posledních letech k oblíbeným doplňkům na zahrady či terasy. Zabírají méně místa než bazén, přinášejí benefity v podobě hydromasáže a při správně zvoleném modelu je lze užívat celoročně. Aby venkovní vířivka splňovala nejen vaše požadavky, ale zároveň byl její provoz úsporný, je třeba vybrat správně. Nejlepší řešení představují venkovní vířivky IQue Sweden, které vynikají unikátním zpracováním vhodným i do těch nejdrsnějších podmínek.

Výhradním prodejcem je Spahouse.cz

Pro Českou a Slovenskou republiku je výhradním distributorem vířivek IQue Sweden společnost Spahouse.cz, která vám nejen poradí se správným výběrem, ale také vám dá možnost venkovní vířivku na vlastní kůži vyzkoušet v jejích showroomech v Praze, Brně a Hradci Králové. Zde se také dozvíte, že vířivky IQue patří k těm technologicky nejvyspělejším a přinášejí celou řadu patentovaných technologií a unikátních funkcí. Nejsou osazeny pěnovou izolací, ale využívají systém trojité termální izolace, jenž efektivně reflektuje teplo, a zabraňuje tak vzniku tepelných mostů. Tento způsob izolace tak nejen prodlužuje životnost elektrických součástí, ale také výrazně snižuje náklady na ohřev vody – ušetřit můžete až 30 % ročně.

Ergonomie a pohodlí především

Venkovní vířivky IQue také disponují cíleně a promyšleně rozmístěnými tryskami v každém sedáku, což zajišťuje komplexní masáž celého těla. Sami si je pak můžete individuálně směrovat na potřebnou část těla a ovládat je přímo z místa, aniž by vás vynášely z ergonomicky tvarovaného sedáku.

Ať už se rozhodnete pro návštěvu showroomu vířivek v Praze, Brně, nebo Hradci Králové, rozhodně vás čeká skvělý zážitek, z kterého určitě neodejdete s prázdnou…

Publikováno: 10. 10. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Aneta Malinová