Jaké vybavení potřebuje dítě, aby mohlo hrát hokej?

Máte doma budoucího hokejistu? Touží vaše dítě po kariéře na ledě nebo jen hledá aktivitu, která jej bude bavit? Kromě velkého nasazení, trpělivosti a vytrvalosti se neobejde bez základního vybavení. Co musíte koupit, aby vaše dítě mohlo na led? A kde kvalitní vybavení seženete? Vše podstatné se dozvíte v tomto článku.

Co potřebuje malý hokejista?

Jako první vás zřejmě napadne, že musíte koupit brusle. Vyrábějí se v mnoha různých provedeních. Brusle pro děti jsou navíc přizpůsobené jejich zvláštním požadavkům, které jdou ruku v ruce s věkem. Vyrábějí se s ohledem na jejich vývoj, hmotnost i hráčské dovednosti. Kvalitní brusle jsou prodyšné a zajišťují maximální komfort během tréninku i zápasu. Dalším nezbytným prvkem hokejové výbavy je hokejka. Také mezi holemi samozřejmě natrefíte na modely speciálně určené pro začátečníky. Zahnutí ve spodní části respektuje styl hráče i to, zda je pravák nebo levák. Nejlépe vyhovující hokejku však najde hokejista až s přibývajícími zkušenostmi. Vaše dítko jich pravděpodobně několik vyzkouší, a až poté najde tu pravou. Váš hokejista dále potřebuje dres, kalhoty, rukavice, chrániče loktů a holení, helmu a další doplňky. S výběrem těch správných vám jistě pomůže hokejový klub, případně mu je rovnou dodá. Nezapomeňte ani na praktickou tašku a láhev na pití.

Kde vybavit hokejistu?

Váháte, kde vybavení nakoupit? Špičkové vybavení pro malé i velké, začínající i zkušené hokejisty najdete pod značkou Bauer. V e-shopu lze pohodlně nakoupit i online, ale s ohledem na sortiment vám možná bude vyhovovat, když si zboží před koupí ohmatáte a vyzkoušíte. Žádný problém - stačí navštívit některou z autorizovaných prodejen, které se nacházejí na různých místech v České republice. Bauer pečuje o své zákazníky. Zaregistrovaní uživatelé mohou využívat zajímavé slevy, které se dají uplatnit jak v internetovém, tak kamenném obchodě. Díky pravidelnému newsletteru mají registrovaní uživatelé vždy přehled o všech novinkách a akcích. Stále vám něco ohledně hokejové výbavy není jasné či netušíte, jakou zvolit velikost? Nevadí. Na stránkách obchodu najdete poradnu, kde se vám dostane odpovědi na všechny otázky.

Publikováno: 26. 10. 2019

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Barbora Jiroušková