Jak vypadají současné trendy mezi šperky? Ženy milují PANDORU!

Šperky provází člověka od doby bronzové až po současnost. V prvopočátcích se šperky vyráběly z provrtaných zubů, mušlí a hliněných korálků, které byly později nahrazeny korálky skleněnými. S vývojem civilizace a technickým pokrokem se šperky začaly vyrábět z obecných kovů (ocel, wolfram) a samozřejmě také z kovů drahých (zlato, stříbro, platina). V minulosti byl šperk považován za odznak vyššího postavení majitele, ale dnes nalezneme alespoň jeden šperk u téměř každého z nás. V současnosti jsou šperky doménou žen a pro většinu se staly součástí každodenního života. Současným trendem na trhu se šperky jsou módní šperky Pandora.

Pandora umožňuje sestavit vlastní šperky

Mezi módní a dnes velmi oblíbené šperky patří ozdoby značky Pandora. Své zákaznice naleznou mezi ženami každého věku - od teenagerů po zralé dámy. Jedná se o elegantní a ženské ručně vyráběné šperky, díky nimž může každá žena projevit svou individualitu a kreativnost. Do povědomí se Pandora dostala zejména tím, že jako první na trhu přišla s možností sestavit si šperk podle vlastních představ. Tuto možnost poskytly náramky Pandora, které se kombinují s originálními a jedinečnými korálky Pandora. Díky těmto korálkům je každý náramek originální a každá žena do něho může promítnout nevšední a nezapomenutelné okamžiky svého života.

Stylový náramek PANDORA čeká, až na něj navlečete korálky dle vlastního výběru... | Foto: klenotysperky.cz

Korálky Pandora si zamilujete i vy

Korálky Pandora jsou ručně vyráběné šperky, které mají svůj osobitý a nezaměnitelný styl. Vyrábí se ze stříbra, 14 karátového zlata, Murano skla od italských sklářů, ze směsi kovů Pandora Rose s mnoha dalších materiálů. Korálky jsou ručně vyráběny v nejrůznějších tvarech a motivech - počínaje motivy různých elementů přes květinové motivy až po motivy zvířat. Nepřeberné množství korálků poskytuje dostatek prostoru pro fantazii každé ženy a možnost o vlastní vyjádření osobnosti. Pokud vás šperky značky PANDORA zaujaly, podívejte se na aktuální sortiment u specializovaného prodejce šperků na www.klenotysperky.cz.

Publikováno: 08. 06. 2019 / Aktualizováno: 15. 06. 2023

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková