Jaké filmy stojí na HBO GO a Voyo za to?

Máte před sebou volný víkend nebo jenom volný večer se svými přáteli? Možná vymýšlíte program, kterým společný čas vyplníte. A i když vás možná napadají nejrůznější stolní hry nebo akce, které společně navštívit, někdy je lepší jenom ulehnout k nějakému skvělému bijáku a nechat se unášet dějem filmu. V Česku má HBO GO již několik let oblibu a to především díky bohatému výběru a řady filmu či seriálu, které jsou z dabingem. Co konkrétně stojí za zhlédnutí?

2 zbraně

Pokud jste milovníkem amerických akčních filmů, ve kterých si hlavní roli střihli opravdu skvělí herc hollywoodského kalibru, pak vaši pozornost bezesporu získá film 2 zbraně. V hlavních rolích uvidíte Denzela Washingtona a Marka Wahlberga, kteří v akčním filmu předvedou opravdu skvělé herecké výkony.

Ano, film sice nepatřík nejnovějším, na druhou stranu patří k tomu nejlepšímu, co HBO GO nabízí.

Mizerové

Bad boys, bad boys - začali jste si při přečtení těchto slov zpívat známou písníčku z dílny Boba Marleyho? Pak vám pravděpodobně není nijak neznámý film Mizerové. V současné době jsou venku už tři díly a neočekává se, že by dorazil do kin ještě čtvrtý. V každém případě i tato trojice je opravdu kvalitní náplní vašeho večera.

Nechybí zde akce, vtip, ani pořádné herecké hvězdy v čele s Willem Smithem, kterého mnozí označují za jednoho z vůbec nejlepších herců na světě. Jestli je tomu tak, můžete se podívat na jeho začátku (vždyť první díl Mizerů je už z roku 1995).

Desperado

Ze stejného roku je také snímek Desperado, který taky patří mezi námi doporučované. Film se těšil velké pozornosti hlavně díky hlavním hvězdám, jimiž byli Antonio Banderas a Salma Hayek. Tento filmový snímek je vlastně už pokračováním filmové prvotiny a ani v tomto filmu nechybí dostatek akce a adrenalinu, což je dvojice jednoznačně vás táhnoucí do děje.

Pokud jste milovníkem akčních filmů, ale také kvalitní hudby, která člověka dostane do kontextu filmu, pak je Desperado jasnou výplní i vašeho večera.

A jaké jsou 4 oblíbené filmy na Voyo?

  • Městečko Schitt´s Creek

  • Agatha Christie: Zkouška neviny

  • Černé vdovy

  • Znovu 20

Publikováno: 31. 10. 2021

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Barbora Jiroušková