Přemýšlíte už o vánočních dárcích? Pro ženy vyberte přívěsek

Možná si myslíte, že je ještě příliš brzy řešit vánoční dárky. Čas ale kvapí. Když nezačnete dárky řešit v brzké době, dost možná je budete shánět na poslední chvíli a budete si vyčítat, že jste se do toho nepustili dřív.

Na dárcích nezáleží – nebo ano?

„Nejdůležitější je, že je rodina pohromadě.“ „Dárky nejsou důležité.“ Podobné řeči možná slyšíte ze všech stran. Kousek pravdy na nich je, ale všichni vědí, že dárky přece jen dělají Vánoce o něco krásnějšími – i kdyby mělo jít jen o drobnost. Zamyslete se proto nad tím, co by udělalo radost vašim nejbližším.

Tip na dárek pro ženy

Abychom vám usnadnili výběr, máme pro vás skvělý tip, co koupit mamince, sestře nebo třeba kamarádce: pěkný přívěsek! Pokud obdarovanou alespoň trochu znáte, rozhodně nemůžete šlápnout vedle. Jistě vyberete dle jejich osobních preferencí. Pokud jste troufalejší, můžete sáhnout i po jiném šperku, třeba náramku či náušnicích. Ty už jsou ovšem výraznější a je důležité je více podřizovat outfitu, proto buďte opravdu obezřetní a kupujte je pouze tehdy, kdy si jste naprosto jistí, že je obdarovaná ocení. Pěkným přívěskem potěšíte nejen vášnivou milovnici šperků, ale i tu ženu, která jim úplně neholduje. Občas se přece jen dostává do situace, kdy je fajn se nazdobit, třeba ples, svatba nebo návštěva divadla. Milovnici s klidem vyberte výrazný přívěsek, určitě najde příležitost, kde ho vynosí. Ženě, která šperky tolik nenosí, darujte raději něco decentnějšího. Na extravagantní kousek by nejspíš nikdy nenasbírala dost odvahy.

Kde sehnat kvalitní šperky?

Nevíte, kde sehnat kvalitní přívěsky a další šperky? Luxusní doplňky najdete u značky TOUS. Cenou se rozhodně nenechejte odradit, svědčí o tom, že se jedná o kvalitní výrobky, které velmi dlouho vydrží. Na výběr zde máte z přívěsků z různých drahokamů, polodrahokamů i dalších materiálů, jako je chirurgická ocel či kůže. Značka TOUS existuje už od roku 1920, jedná se tedy o firmu s velmi dlouhou tradicí. Založena byla ve Španělsku a jejím původním zaměřením bylo hodinářství. Značka se neustále rozrůstá a hledá další a další moderní způsoby, jak oslovit a ohromit zákaznice. Zároveň jí však jde také o udržení kvality a původních hodnot. Za dobu své působnosti se rozšířila do mnoha zemí včetně Japonska či Mexika. V České republice najdete její prodejny v Praze, Ostravě, Brně a v Plzni. Nakupovat lze také v pohodlí domova prostřednictvím e-shopu.

Publikováno: 05. 10. 2019 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková