Jak vybrat správného dodavatele nábytku? Klaďte důraz na širokou nabídku materiálů

Vybrat si ideálního dodavatele nábytku není jen tak. Ať už prahnete po kuchyních na míru nebo po vestavěných skříních, které by zajistily dostatek úložného prostoru ve vaší domácnosti, je rozhodování poměrně těžké. Přece jenom je na trhu mnoho firem zaměřujících se na podobné či stejné služby a vybrat si z nich jednoho dodavatele, který bude realizovat vaše představy, není jednoduché. Doporučujeme stolařství Ostrava, které se pyšní širokou nabídkou materiálů.

Právě ona nabídka materiálů by měla hrát při výběru roli. Pokud toužíte po vlastní kuchyni, vestavěné skříni nebo jiném typu nábytku, možná si nejste úplně jistí tím, z čeho ho budete vyrábět. Nejste zkrátka zběhlí v materiálech, neznáte přednosti dýhy, lamina či jiného typu suroviny. Proto oceníte široký výběr s poradenstvím.

Dobrá komunikace je základ

Co je také důležité při výběru správného dodavatele nábytku, je komunikace. Ta je základem a pokud vázne už od počátku, měli byste se mít na pozoru. Nebere vám dodavatel telefon nebo vám ho zvedá jenom tehdy, kdy se mu to hodí? Je k zastižení v sídle společnosti nebo odepisuje na e-mailovou komunikaci?

Jaké jsou reference společnosti?

Co samozřejmě také hraje roli, jsou reference společnosti. Na internetu jich najdete celou spoustu. Stojí za nimi zpravidla bývalí nebo současní klienti dané společnosti, tudíž vám poskytnou náhled na to, jak spolupráce fungovala/nefungovala, kde byly zádrhely či co se naopak ocenilo. Každého dodavatele si takto můžete “proklepnout” předem.

Vyplatí se také mrknout na webové stránky daného podniku. I ty vám mnoho prozradí. Jsou udělány opravdu profesionálně nebo jsou spíše vytvořeny laikem? A jsou na webu obsaženy veškeré informace, které obsaženy být mají (tedy sídlo společnosti či kontakty)? Tím se vyvarujete podvodníkům.

Publikováno: 27. 01. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková