Jak přepravit těžká strojních zařízení do zahraničí?

Přeprava těžkých strojních zařízení má svá specifika. Obzvláště pokud míří za hranice naší země.

Mezinárodní přeprava strojního zařízení samozřejmě probíhá ve speciálním režimu. V první řadě se neobjede bez kvalitního přepravního zařízení. Připravte se ale také na nemalé papírování.

Obraťte se na specialisty

Zřejmě vás nemusíme upozorňovat, že mezinárodní přesun strojů je třeba realizovat ve spolupráci se specialisty. Ty najdete například ve společnosti AIS EURELO, která je více než čtyřicet let lídrem v oblasti mezinárodního průmyslového stěhování a přepravy strojů. Za tu dobu přestěhovala stovky výrobních i farmaceutických společností.

Rychle a bezpečně

Profíci z AIS EURELLO vybavení vaší továrny přemístí rychle a bezpečně. Firma totiž zaměstnává špičkové odborníky na mezinárodní průmyslovou přepravu, kteří jsou do detailu seznámeni s veškerou legislativou týkající se vývozu a stěhování zařízení po celém světě. A jsou připraveni vám pomoci právě s převozem strojů právě z vaší továrny. Nezaleknou se však ani nečekaných výzev, které se během přepravy mohou objevit, a jimž jsou připraveni se postavit čelem.

Zpracování projektu na klíč

Co AIS EURELLO nabízí? Kompletní řešení na klíč, tedy komplexní zpracování projektu od A do Z za dohledu vyhrazeného projektového manažera. Služby na té nejvyšší profesionální úrovni, které jsou zárukou, že vybavení vaší továrny v nové zemi skončí nepoškozené a v rekordním čase. Zkrátka služby, které od profíků očekáváte.

Kvalitnější a bezporuchová přepravní zařízení

Vozový park společnosti AIS EURELLO je tvořen jeřáby Valla Manitex, obytnými stroji AIS Vanguard a jeřáby Franna pick and carry. Ve všech případech se jedná o špičková bezporuchová zařízení, která jsou zárukou hladkého a bezproblémového průběhu samotné přepravy. Šance, že někde uvíznou, je zkrátka minimální.

Publikováno: 24. 03. 2023

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Barbora Jiroušková