Hledáte pronájem v Praze? Jde to i bez realitky!

Stěhujete se do Prahy a hledáte příhodný pronájem? Co se týče současného stavu realitního trhu, záleží na konkrétních požadavcích. Tvrdit, že najít pěkný byt za dobrou cenu, je jako hledat jehlu v kupce sena, není tak úplně pravda. Na druhou stranu nečekejte, že budete nabídky přehazovat vidlemi. Situace se má tak, že vám to možná chvíli potrvá. Spoustu času by vám mohl ušetřit ostřílený realiťák, ale ten si za svou práci řekne o nemalou provizi. Navíc se často nevyhnete ani vysoké kauci ve výši několika nájmů. Nabízí se proto otázka – jak sehnat v metropoli byt bez realitky snadno, rychle a pokud možno levně? Odpověď známe.

Obejděte realitky obloukem

Chcete-li se vyhnout vysoké provizi za zprostředkování pronájmu, musíte se po nabídkách bydlení poohlídnout mimo síť realitek. Díky internetu vyhledáte za pár minut desítky či stovky inzerátů, ovšem většina z nich se jako pronájem bytu bez realitky jen tváří. A když už se nějaká příležitost naskytne, radost z nulové provize pokazí vysoké nájemné. Jak z bludného kruhu ven? Vyzkoušejte levné ubytování Praha v Rezidenci Topolová.

Je libo bydlení v rezidenci?

Pronájem bytu bez realitky najdete ve známém multifunkčním ubytovacím zařízení Rezidence Topolová na Praze 10. K mání jsou garsoniéry a 1+1 za férovou cenu a s velmi nízkou kaucí (momentálně pouze 10 tisíc korun). Navíc nejde o žádné nouzové řešení – jedná se o plnohodnotné bydlení pro každého, kdo nemá dostatek finančních prostředků na provizi a složení větší kauce. Majitelé bytů obvykle vyžadují zálohu ve výši několika měsíčních nájmů, což je pro spoustu lidí nereálné. V Rezidenci Topolová můžete bydlet snadno a rychle. Smlouva se podepisuje na 12 měsíců s možností prodloužení a v jedné bytové jednotce mohou bydlet až 3 osoby. A proč se zabydlet právě v tomto komplexu? Protože se nachází na klidném místě s dobrou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Více se dozvíte na www.rezidencetopolova.cz.

Publikováno: 31. 07. 2017

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková

Tagy: bydlení v praze bez relaitky | rezidence topolová