Vibrátory trochu jinak aneb nejde jen o ženského pomocníka

Vibrátor je první pomůckou, kterou si většina lidí vybaví, když dojde na téma erotické hračky. Není divu, tato hračka je totiž velmi univerzální a má snadné použití i pro začátečníky. Navíc ji využije jak osamělá žena, tak pár, který touží po zpestření milostného vztahu. Dejte vibrátorům šanci i vy! Klasické vibrátory napodobují mužský penis. Možná by bylo vhodné ještě zmínit, že stejnou podobu má i dildo, nicméně vibrátor má na rozdíl od dilda jednu schopnost navíc – vibruje. To jej předurčuje k mnoha různým využitím, o nichž jste možná doposud neměli ani tušení.

Vibrátor jako masážní pomůcka

Ano, můžete s ním masírovat erotogenní zóny, nicméně masážní vibrátor poslouží stejně dobře i k masírování šíje či jiných částí těla. Masáž může být vynikající předehrou, od šíje se budete postupně posunovat směrem dolů. Přijde vhod ale i tehdy, když se budete prostě jen cítit celí ztuhlí. Masáž s masážním vibrátorem nemusí mít nutně sexuální podtext.

Vibrační vajíčko pro skryté potěšení

Velké oblibě se těší vibrační vajíčka. Vibrující pomůcky totiž nemusí mít vždy tvar penisu. I jiná provedení vám dokážou navodit velmi příjemné pocity. Třeba takové diskrétní vajíčko má tak příjemné rozměry, že se vejde do kabelky. Nikdo si také nevšimne, když si s ním budete navozovat hezké pocity i na veřejnosti. Ostatně tomu je uzpůsobené i dálkové ovládání. Některá vibrační vajíčka se navíc dají ovládat přímo z telefonu. Je jen na vás, kdo z partnerů dostane ovládání do ruky a bude regulovat míru potěšení.

Moderní vibrátory toho umí tolik

Některé jsou vroubkované, jiné hladké. Jedny stojí tisíce, další koupíte i pod dvě stovky. Sehnat se dají varianty do kabelky i takové, které se schovávají spíš doma v šuplíku. Poradí si s drážděním bodu G i klitorisu. Dokonce se vyrábí speciality jako vibrátor na prst či párový vibrátor. Neváhejte tedy a prozkoumejte nabídku sexshopu. Zkuste to na adrese Sexio.cz, kde si dali jediný cíl – stop zastaralým kouskům, zákazníci si zaslouží nejmodernější zboží.

Publikováno: 26. 01. 2020

Kategorie: Nezařazené

Autor: Barbora Jiroušková