CINCINK – víc než "jen" férový obchod s nemovitostmi

Textid=

Prodej bytu vám má vydělat peníze, ale jen co zadáte inzerát na portál s realitami, už po vás bude někdo chtít zaplatit částku na období, po které bude nabídka zveřejněna. A když se neozve zájemce, zaplatíte další období. CINCINK to takhle nedělá. Zde je inzerce zdarma. Dejte o sobě vědět a neplaťte ještě dříve, než se ukáže, zda je inzerce efektivní. Peníze můžete ušetřit ovšem i v dalších krocích. V tom je CINCINK rovněž inovativní.

Pokud oslovíte realitní kancelář, aby vám pomohla s prodejem bytu, naúčtuje vám peníze za mnohé služby. Právní, odhad nemovitosti, nafocení bytu (leckdy obyčejným kompaktem, či dokonce mobilem, takže fotka není moc atraktivní), zpracování kupní smlouvy atd. Prodej bytu vás nemusí stát skoro nic. Stačí jen oslovit odborníky ohledně záležitostí, kterým sami nerozumíte. V tom je CINCINK také inovativní. Nenaúčtuje vám peníze za balíček služeb, jednotlivé kategorie si zvolíte vy sami. Odhad ceny nemovitosti, textace inzerátu, profi foto bytu, 3D plánek, vizualizace interiéru, úschova peněz, právní služby či technická inspekce. Co si vyberete, to platíte, nic navíc, jak to dělají některé realitní kanceláře.

CINCINK – koupě bytu

Zajímají vás služby ohledně koupě bytu? Rovněž se vám bude hodit odhadce nemovitosti, technická inspekce, úschova peněz, právní služby či daňový poradce. Vzhledem k partnerství s Komerční bankou se rovněž nabízí i vyřešení otázky ohledně hypotéky. Jak vidíte, není těžké se pohybovat na trhu nemovitostí. Stačí si ohlídat jen pár důležitých kroků, jako je hodnota nemovitosti, zhotovení či kontrola kupní smlouvy, úschova peněz a můžete si objednat další drobné služby, jež zefektivní vás inzerát. Tento svěží systém obchodování na českém realitním trhu nabízí právě CINCINK.

Publikováno: 24. 11. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková