Auto jako ze škatulky? Automyčku vybírejte obezřetně. Víme, která je TOP!

Nové auto je čisté, leskne se a přitahuje pozornost všech kolemjdoucích. Prvotní lesk ale rychle zmizí, během chvilky je auto špinavé a zaprášené. Z počátku to majiteli přijde líto. Každý týden běhá kolem svého vozu s hadrem. Po čase ho však prvotní nasazení přejde. Auto myje jen sporadicky, většinu času se jen smutně dívá, jak je šedivé a nepěkné. Tak dost! Existuje jednoduché řešení: automyčka!

Automatická linka, nebo raději ruční mytí?

Možnosti, jak si nechat umýt auto, jsou dvě: automatická mycí linka, nebo ruční mytí. Mycí linka je levnější a rychlejší varianta, na druhou stranu není dost pečlivá a může auto poškozovat. Je vhodné ji brát spíše jako takovou „pohotovost“, když nemáte čas a auto potřebujete čisté okamžitě. Lepší je samozřejmě ruční mytí. Profesionálové mají kvalitní vybavení a dobrou autokosmetiku. Vašemu vozu věnují pečlivou péči. Se službami, které nabízí automyčka Praha, budete nadmíru spokojeni.

Kterou automyčku vybrat?

Jako první si na internetu pozjišťujte, jaké automyčky se nacházejí ve vašem okolí. Když budete vyhledávat např. slova automyčka v Praze 8, překvapí vás, kolik odkazů najdete. Podívejte se, jaké služby automyčky nabízejí, jaké používají mycí prostředky a zjistěte si ceny. Rozhodujícím faktorem bude také vzdálenost od domova. Vozit auto zbytečně daleko určitě nechcete. Pro lepší orientaci si přečtěte recenze zákazníků. Nejlepší obrázek si ale uděláte, až některou automyčku vyzkoušíte. Podle toho se pak rozhodnete, jestli ji využijete znovu, nebo raději otestujete jinou. Profesionální péči o vaše auto zajistí ruční mytí aut Praha - Automyčka Karlín. Pracují zde vyškolení zaměstnanci se smyslem pro pečlivost a detail. S odvedenou prací budete maximálně spokojeni. Z čistého auta se můžete radovat už za hodinu. Pracovní tým je naučen, jak pracovat co nejefektivněji. Automyčka Karlín se těší velmi dobrému jménu. Kombinace špičkové, šetrné autokosmetiky a know-how kvalifikovaných zaměstnanců je garancí stoprocentního výsledku. Vaše auto po proceduře ručního mytí ani nepoznáte. Kvalita čištění je tak vysoká, že na automyčku nedá dopustit ani Lukáš Krpálek.

Publikováno: 16. 07. 2019

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková