Jak co nejlépe využít skladové prostory? Pomohou moderní regálové systémy

Moderní sklady by měly co nejlépe využívat dostupný prostor. V praxi to totiž zvyšuje efektivitu a zároveň i zlepšuje ekonomickou stránku celého skladovacího procesu. Jenže jak něco takového zařídit? Pomocí jsou regálové systémy, které se plně přizpůsobí a nabídnou odpovídající využití v malých i velkých skladech. Jak to funguje a v čem je takový systém speciální? To se dozvíte v tomto článku.

Originální regálový systém

Obyčejné regály již dávno nezvládají plnit náročné požadavky na efektivitu a maximální využití prostoro ve skladu. Z toho důvodu vzniklo moderní řešení v podobě systému shuttle. Jde o propracovanou technologii, která nabídne plně automatizované řešení pro skladování. Jednotlivé regály zároveň nabídnou velmi dobrou nosnost a mohou se hodit pro ukládání lehkých předmětů, ale i větších a těžkých dílů.

Pevná a odolná konstrukce

Profesionální manipulační technika dnes dokáže ušetřit mnoho minut a značně pomoci pro efektivní systém skladování. A to je v dnešní době plné internetových obchodů, kdy to bez skladovacích hal prostě nejde, velmi důležité. Několik různých komponentů je možné plně přizpůsobit a nakonfigurovat konkrétním potřebám daného místa a skladovanému zboží. Všechny ze součástí jsou navíc navrženy s ohledem na nejlepší pevnost a odolnost i při skutečně častém používání.

Vhodné pro skladování v různých podmínkách

Moderní policové regály jsou přizpůsobené pro vytvoření optimálních podmínek pro skladování v chladných i běžných teplotách. Jsou vyrobeny z nezávadných materiálů, takže se bez problémů hodí i pro použití do potravinářské výroby či prodejny. Komplexní řešení potěší i svým jednoduchým ovládáním pro snadné nastavení dílčích parametrů. Chytrý sklad se snadno stane předností vašeho podnikání a především důležitým náskokem před případnou konkurencí.

Publikováno: 27. 06. 2021

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková