4 luxusní dárky, které neodmítne žádná žena

Výročí svatby nebo jiná neméně významná událost se blíží mílovým kroky a vám se orosí čelo vždy, když si uvědomíte, že jste stále nevymysleli perfektní dárek. Měl by být dokonalý a rozhodně ne nudný a laciný. Jenomže jak ho vybrat, respektive kde zalovit? Abychom vám to usnadnili a snad i zachránili hrozící partnerskou krizi, připravili jsme pro vás výběr nejoblíbenějších luxusních dárků pro ženy každého věku.

1. Večeře v prvotřídním podniku

Každý den vás vítá voňavou večeří, je nejvyšší čas jí to oplatit stejnou mincí. Pozvěte ji někam, kde si pochutná a zároveň vychutná atmosféru přepychu. Luxusních restaurací je u nás víc než dost a v některých bez mrknutí oka utratíte i polovinu výplaty.

2. Diamantový šperk

Jen málokterá žena odmítne diamanty. Ať už jde o luxusní diamantové přívěšky, prsteny, nebo náhrdelníky, nejcennější drahokam je dostatečně výmluvným gestem. Chcete-li jí beze slova prozradit, co pro vás znamená, na šperku nešetřete. Navíc jde o skvělou investiční komoditu s dobrou likviditou.

3. Dovolená v exotickém ráji

Luxusní dovolenou ženy neodmítnou stejně jako elegantní diamantové náhrdelníky. Zapomeňte však na běžné destinace – chcete-li se před ní blýsknout, zaměřte se na nefalšovanou exotiku. Skvělou volbou jsou Maledivy či Karibik.

4. Značková kabelka

Darovat milované ženě při zvláštní příležitosti kabelku? Jakkoliv se vám tip jeví jako mimo místu (ve srovnání s předchozími), ve skutečnosti můžete díky vhodně zvolenému doplňku extrémně zabodovat. Samozřejmě za předpokladu, že sáhnete po některé z top značek. Sázkou na jistotu jsou Michael Kors, Red Valentino, Guess, Furla nebo Prada.

Kombinace, která jí vezme dech

A teď si představte, že svou drahou polovičku pozvete do vyhlášené restaurace a předáte ji krabici, ze které vytáhne značkovou kabelku. V jejích útrobách najde diamantový šperk a letenky na druhý konec světa. Sice se plácnete přes kapsu, ale budete za hrdinu.

Publikováno: 19. 07. 2019

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková