Tipy na super dárky, kterými neopovrhne žádná žena

Dostali jste pozvání na oslavu narozenin a nenapadá vás, čím oslavenkyni potěšit? Vybrat vhodný dárek nemusí být snadné, protože záleží na množství kritérií. Třeba na tom, jaký vztah k dané osobě chováte, jaké jsou její zájmy apod. Přesto jsme pro vás vybrali několik zaručených tipů. Následující originální dárky pro ženy jsou dobrou volbou pro každého, komu došla inspirace.

Trojrozměrná trička The Mountain

V šatníku žádné milovnice módy by nemělo chybět alespoň jedno tričko značky The Mountain. V čem jsou tak jedinečné? Díky jedinečným trojrozměrným potiskům vypadají realisticky a naprosto báječně. Bohatou nabídku zvířecích motivů doplňují i jiné designy. Stačí vybrat ten, který budoucí majitelku trička nejlépe vystihuje.

Kosmetické zrcátko s krystaly Swarovski

Kosmetické zrcátko je nedílnou součástí výbavy každé ženy, která alespoň trochu dbá o svůj vzhled. A ať už oslavenkyně vyznává jakýkoliv módní styl, bude se ji hodit. Určitě ho bude používat často, neboť na luxusní design umocněný krystaly Swarovski je krásný pohled. Skládá se z normálního a zvětšujícího (3×) zrcátka.

Smaltovaná cedule

Vskutku jedinečný dárek v podobě smaltované cedule na obdarovanou zapůsobí jako máloco. Tradiční technologie výroby ručním šablonováním zaručuje krásný a velmi autentický vzhled. Tabulky lze nechat opatřit jakýmkoliv textem a číslem. A k mání jsou také retro designy!

Láhev na vodu s difuzerem

Lahev na vodu jako dárek? Jenomže Sagaform není jen tak obyčejná lahev na vodu. Díky ní si lze vychutnat vodu s čerstvými kousky ovoce ve velkém stylu nejen během parného léta. Nevídaná kombinace neokoukaného designu a praktičnosti, zdravotně nezávadné materiály – bezesporu jde o nejlepší typ na trhu.

Senzorické světlo do dámské tašky

Ryze praktický, ale přesto velmi žádaný dárek. Senzorické světlo se snadno zapíná stisknutím tlačítka v jeho středu. Slouží jako zdroj světla s automatickým vypínáním po 10 sekundách, ale také jako power banka pro chytré telefony. Obdarovaná světlo využije pro orientaci v kabelce nebo jako orientační přenosnou lampičku v ložnici.

Publikováno: 24. 07. 2017

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková

Tagy: dárky pro ženy | nejlepší dárek pro ženu