S manipulační technikou zdvihnete a přesunete cokoliv

Práce ve skladě a provozu vyžaduje manipulaci s paletami a dalším nadrozměrným materiálem. Abyste se při jejich zdvíhání a přemísťování příliš nezdržovali a fyzicky nenamáhali, neobejdete se bez manipulační techniky. Napomůže zefektivnit procesy ve skladu, neboť významně urychlí a usnadní pracovní činnost. Podle čeho toto specializované vybavení vybírat?

Optimální řešení pro každého

Techniku pro zdvihání a manipulaci s břemeny vybírejte s ohledem na zaměření vašeho oboru a velikost prostor. Řemeslníci budou řešit optimalizaci pořizovacích a provozních nákladů. Proto by měli zvážit, zda se jim vyplatí manipulační techniku koupit, nebo půjčit. Velmi oblíbenou pomůckou jsou minijeřáby, které se díky svým rozměrům vejdou téměř všude. Lze s nimi vykonávat práce nejen ve skladě, ale též na střeše, terasách, práce pokrývačské, se sklem a opláštěním budov. Vynikají nízkou hmotností, velkým výkonem, kompaktními rozměry a flexibilní použitelností. Čas od času je třeba udělat revize jeřábů, která prověřuje jeho bezpečný provoz a prodlužuje životnost.

Služby, díky nimž nebude váš provoz omezen

Během revize jeřábu vám bude zapůjčena adekvátní náhrada, proto se nemusíte obávat, že by nějak omezila provoz vaší firmy. Nepřijdete tak o tolik důležitý čas a samozřejmě peníze. Servis je prováděn buď v příslušném středisku, nebo na zvoleném místě. O váš stroj se postarají zkušení pracovníci, kteří jsou důkladně proškoleni, a to ve všech typech značek. Díky jejich zkušenostem vám bude jeřáb sloužit ještě řadu let. Jaké další služby lze využít? Kromě vstupní revize jsou prováděny též pravidelné prohlídky, údržba, poskytován záruční i pozáruční servis. Též můžete využít doporučení nákupu a instalace náhradních dílů, poradenství a optimalizaci transportních a manipulačních procesů.

Publikováno: 03. 05. 2021

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková