Romantická dovolená? Můžete ji zažít i v mobilních domcích v Chorvatsku

Rok se teprve chýlí ke konci, ale řada rodin už teď vymýšlí, kam pojede v létě na dovolenou. Cestovní kanceláře totiž nabízejí první zájezdy za výhodné first minute ceny. S touto slevou vycházejí dovolené výrazně levněji. Levnější je také ubytování domlouvané začátkem kalendářního roku. S předstihem se kupují za lepší cenu i jízdenky a letenky. Proto neváhejte a vymyslete svou dovolenou co nejdříve. Dovolená se dá trávit na různých místech, většina Čechů míří v létě k moři. Nejvíce navštěvované jsou pláže Jaderského moře, vyhledávané je také Řecko nebo španělské ostrovy. Nejste si jistí, kam se vydat? Doporučujeme vám zvolit oblíbené Chorvatsko. Byť ho někteří kritici považují za neoriginální a ohrané, ve skutečnosti se jedná o nádherné místo, které skýtá spoustu možností, jak trávit svůj volný čas.

Krásné pláže a spousta míst na výlety

Chorvatské pláže jsou nádherné. Najdete zde jak hojně navštěvované turistické resorty, tak malé, přírodní pláže, kde téměř nikoho nepotkáte. Pokud vás nebaví stále ležet nebo se koupat, a kromě odpočinku u moře vyhledáváte také výlety do okolí, Chorvatsko vás potěší. V blízkém okolí přímořských lokalit se můžete vypravit na procházku do přírody i za poznáváním historie starých měst.

Kdo chce ušetřit, bydlí v mobilheimu

Přemýšlíte o romantickém ubytování? Vyzkoušejte letos místo luxusního hotelu mobilní domy v Chortvatsku. K dispozici budete mít televizi, připojení k internetu, kávovar a další nezbytnosti, díky kterým si dovolenou užijete na maximum. Chorvatsko – mobilní domy jsou obklopeny nádhernou přírodou a neopakovatelnou atmosférou.

Cizina, kde se domluví každý

Nespornou výhodou Chorvatska je snadná komunikace. Nemusíte být přeborníci na angličtinu ani němčinu, abyste se zde domluvili. Chorvatština se sice od češtiny dost liší, ale to nejnutnější si s Chorvatem bez problému vysvětlíte v rodných jazycích. V Chorvatsku jsou navíc všichni zvyklí na turisty z Česka, a tak nám rozumí opravdu dobře, a dokonce i znají některá naše slova.

Publikováno: 16. 12. 2019

Kategorie: Cestování

Autor: Barbora Jiroušková