Prague Playoffs 2018 se blíží: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7380 Kč

Krásná ušlechtilá plemena koní, špičkoví jezdci, vynikající atmosféra vytvořená spoustou fanoušků jezdeckého sportu. Právě takto lze charakterizovat Global Champions Prague PlayOffs 2018. V rámci tohoto seriálu se setkávají ti úplně nejlepší zástupci jezdeckého sportu. V letošním roce se bude konat finále tohoto seriálu v Praze pod názvem Prague PlayOffs 2018. Letňanská O2 arena hostí toto elitní klání od 13. do 16. prosince. Pořadatelem celé akce je Czech Equestrian Team. My se v následujících řádcích zaměříme jak na samotné závody a jejich účastníky, tak i na vstupenky. Poradíme mimo jiné, jak vyhrát 2 z nich v hodnotě 7380 korun.

Světoví žokejové a nejlepší koně v akci

K vidění bude v rámci této akce skutečně to nejlepší, co jezdecký sport aktuálně nabízí. 4 dny budou napěchované dechberoucími okamžiky včetně skvělých skoků. Účastnit se klání bude celkem 16 světových týmů včetně našich Prague Lions. Za ty budou závodit třeba Niels Bruynseels z Belgie, Gerco Schröder z Nizozemí, Holger Wulschner z Německa nebo naši Aleš Opatrný a Anna Kellnerová.

Vstupenky se shání čím dál tím hůř

Vy ještě nemáte na tuto akci vstupenky? Pak vězte, že jejich pořízení nebude vůbec snadné. Ty nejlevnější za 490 korun jsou už v podstatě vyprodané. I z tohoto důvodu se vyplatí trochu poškádlit štěstí a zasoutěžit si o dva lupeny. Jak vlastně soutěž o 2 vstupenky na Prague PlayOffs 2018 funguje a co pro vaši výhru musíte udělat?

Jaká jsou pravidla soutěže?

Samotnou soutěž pořádá eshop Prague Equestrians Store, v jehož sortimentu najdete veškeré jezdecké potřeby jak pro koně, tak i samotné žokeje. Spuštěna byla již 1. srpna, nicméně trvá až do 30. září. Zúčastnit se budete moci buď na facebookovém profilu eshopu anebo přímo na jeho webu. Pravidla soutěže nejsou nijak složitá. Stačí odpovědět na 8 otázek týkajících se vašeho vztahu ke koním. Nejde o žádný znalostní test, ale spíše o orientační otázky. Třeba se nakonec i na vás usměje štěstí a vstupenky budete mít v kapse.

Publikováno: 09. 08. 2018

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Barbora Jiroušková