Potřebujete profesionální vyšetřovací a rehabilitační lehátka? Víme, kde je najdete všechny na jednom místě

Zařizujete svoji novou ordinaci, nebo by si ta vaše zasloužila rekonstrukci a modernizaci? Začněte u lepšího vyšetřovacího lehátka. Ať již máte lékařskou nebo rehabilitační praxi, jen stěží se obejdete bez kvalitního vyšetřovacího lehátka. Používání starého, poškozeného, s odřeným povrchem nebo konstrukcí, nezanechává na pacientech dobrý dojem. Lehátko musí navíc umožnit pohodlí při vyšetření nebo rehabilitaci jak pacientovi, tak vám.

Lehátko pro každý typ vyšetření a rehabilitace

Kvalitní vyšetřovací lehátka dodává firma RESI. K dispozici je obrovský sortiment různých typů lehátek, jak těch jednoduchých bez pokročilých funkcí, jakými je například polohování, tak lehátek motorových (jedno i dvou), vč. lehátek s možností hydraulického nastavení výšky. Pro vaše potřeby si lze vybrat vyšetřovací lehátko pro vyšetření v sedě nebo v leže. Obsluhuje se obvykle pomocí praktického nožního ovládání. K dispozici jsou lehátka vhodná pro různé typy lékařských vyšetření – např. speciální masážní lehátka, gynekologická lehátka, lehátka pro lymfodrenáže, pro urodynamické vyšetření, osteopatická lehátka, pro Vojtovu metodu apod. Nechybí ani kosmetická či přenosná lehátka.

Vyšetřovací lehátka se barvou přizpůsobí vaší ordinaci

Lehátka si lze nadesignovat podle vaší corporate identity, barvy ordinace, nebo prostě si jen zvolit hezkou barvu, která se vám či pacientům a klientům bude líbit. Volitelná je jak barva konstrukce lehátka, tak barva polstrování. To už rozhodně nemusí být pouze bílé. Klidně žluté, červené, limetkové, fialové nebo tyrkysové. Zajímavých odstínů barev pro nemocniční lehátka je k dispozici skutečně velké množství. Co byste třeba řekli na gynekologickou ordinaci s růžovým vyšetřovacím lehátkem? Pacientkám by se určitě líbilo.

Rehabilitační a masážní lehátka rovněž ve dřevu

Pro rehabilitaci a masáže požadujeme občas jiný styl profesionálního nábytku. Nechceme v pacientech vzbuzovat pocit, že jsou v nemocnici. Naopak. I nábytek by měl působit relaxačně. K tomuto účelu se hodí nádherná dřevěná lehátka Jordan Henry s masivní obloukovou konstrukcí. Další dřevěná lehátka jsou například odpočinkové lehátko Jordan Wood, nebo ekonomické řešení lehkých lehátek Jordan Helga a Jordan Physio.

Publikováno: 18. 12. 2018

Kategorie: Zdraví

Autor: Barbora Jiroušková