Polokošile je trendy. Neměla by chybět ani ve vašem šatníku!

V současné době, kdy internet vládne světem, můžete bez problémů sehnat jakékoliv oblečení, aniž byste museli chodit do kamenné prodejny. Potřebujete polokošili s krátkým či dlouhým rukávem? Sháníte snad mikinu, bundu, vestu anebo sportovní oblečení? Všechno zakoupíte za vskutku atraktivní ceny. Pokud je zboží zrovna ve výprodeji, mnohdy jsou slevy více než padesátiprocentní. V následujících řádcích vám představíme velkoobchod, který vás širokým sortimentem rozhodně nezklame. Dovolujeme si vám představit etablovaného přímého výrobce reklamního textilu a distributora firemních a sportovních oděvů i oblečení pro volný čas. Přesně tak, řeč je o značce XFER, která se v průběhu posledních patnácti let stala doslova synonymem pro reklamní trička, polokošile, mikiny a podobně.

Co všechno XFER nabízí?

Jakmile vstoupíte na webovou stránku https://www.xfer.cz/polokosile/kratky-rukav, nabídnou se vám polokošile s krátkým rukávem. Stejně tak můžete postupovat, pokud sháníte jiný druh oblečení. Pokud bychom se měli zaměřit konkrétně na polokošile s krátkým rukávem, tak je zboží rozděleno na pánské a dámské. U jednotlivých modelů si navíc vyberete z pestré palety barev. Zamilovali jste si modrou, nebo byste raději žlutou, která momentálně letí? Klidně můžete polokošile koupit svým zaměstnancům do firmy a nechat je potisknout logem vaší společnosti. Jestliže seženete zboží zrovna v akci, potěšíte vaši peněženku.

Polokošile s dlouhým i krátkým rukávem

Polokošile seženete nejen s krátkým rukávem, ale také s dlouhým, a to na webové stránce https://www.xfer.cz/polokosile/dlouhy-rukav. Vypadají elegantně, a tak je klidně vezměte pracovníkům do kanceláře, do obchodu či do restaurace. Veškeré oblečení je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, a tak se nemusíte bát toho, že by se jeho uživatel nadměrně potil a stěžoval si, že je uniforma na nic.

Publikováno: 23. 02. 2019

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková