Obrana před chřipkou a nachlazením spočívá v příjmu vitamínů a minerálů

Potřebujete posílit imunitní systém a lépe se chránit před nachlazením? V takovém případě je nutné doplnit do organismu klíčové minerální prvky a vitamíny. Jejich dostatek pozitivně ovlivní metabolické funkce a pomůže právě s činností přirozené obranyschopnosti.

Vyvážený jídelníček a zdravá životospráva

V první řadě je vždy důležité dodržovat zdravý jídelníček s obsahem ovoce a zeleniny pro doplnění vitamínů a minerálů. Silný imunitní systém je také otázkou celkově zdravé životosprávy, kam patří pravidelný pohyb a kvalitní spánek. Snažte se vyvarovat nadměrného stresu, který má také negativní dopad. Ovšem dodržovat všechny tyto poučky v praxi rozhodně není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Naštěstí existuje i další pomoc pro lepší imunitní systém v podobě kvalitních doplňků stravy.

Přidejte doplňky stravy

Pro podporu činnosti imunitního systému jako prevenci před chřipkou a nachlazením je vhodné přidat kvalitní doplňky stravy. Dobrou volbou může být například Sevicel Plus, který kombinuje prvky, jako jsou selen a zinek s vitamíny C, E a beta karotenem. Výsledkem je komplexní přípravek, jež pomáhá s doplněním důležitých látek - minerálů a vitamínů - do těla. Uvedené dávkování je jedna tableta denně a vyplatí se pravidelná konzumace.

Nakupujte za výhodné ceny v internetové lékárně

Pokud si chcete pořídit jeden či více doplňků stravy, vyplatí se navštívit internetovou lékárnu. Zde najdete velké množství různých přípravků, které můžete kombinovat podle potřeby. Na Gigalekarna.cz výhodně nakoupíte Sevicel Plus i další doplňky stravy. Nechybí ani produktová řada navržená speciálně pro vegany s čistě rostlinným složením. Právě při omezení živočišných zdrojů stravy totiž mohou ve výživě chybět některé minerální látky a vitamíny v dostatečném množství.

Publikováno: 10. 05. 2021

Kategorie: Zdraví

Autor: Barbora Jiroušková