Svatba na podzim je dobrý nápad. A ještě lepší je v Brně!

Ačkoliv se více svateb koná na jaře a v létě, rozhodně byste svůj den D neměli zbytečně odkládat. Podzim má své výhody a v podstatě je pro vstup do manželství jako stvořený. V jeho první polovině stále panuje příjemné počasí, ovšem nikoliv takové horko, aby se nevěsta a ženich „roztékali“. Další výhodou je větší dostupnost kvalitních fotografů a firem, které vám pomohou s přípravami a organizací celé akce. A navíc se výrazně snižuje riziko, že budete muset z kapacitních důvodů svatbu přeložit na méně vyhovující termín – restaurace nemají na podzim tak nabito. Výhody podzimní svatby v kostce máme za sebou. Ale kde svatbu uspořádat? Pokud nad místem konání nemáte jasno a rádi byste na ni vzpomínali po celý život, vsaďte na náš tip. Co byste řekli romantice v podobě veselky v prostředí vinných sklepů s klenutými stropy? Právě těmi totiž disponuje oblíbený brněnský penzion Kovárna, v jehož blízkosti se nachází kostel Sv. Marie v Troubsku. Právě zde může proběhnout vaše Brno svatba.

Jednoduše perfektní svatba se vším všudy

Svatební hostinu můžete uspořádat třeba v lese, ale kdy jindy se vám naskytne příležitost pobýt tam, kde na vás dýchne historie? Kombinace klenutých stropů, originální stěny z historických signovaných cihel a přítomnost krbu vytváří doslova kouzelnou atmosféru. V případě svatební hostiny v penzionu Kovárna však nejde jen o úžasné interiéry, ale také o vynikající jídlo a prvotřídní služby. Příjemný personál pro vás připraví nezapomenutelnou čtyřchodovou hostinu a zároveň zajistí dekorace i doprovodný program – třeba s živou cimbálovkou. Pomyslnou třešničkou na dortu bude ochutnávka moravských či zahraničních vín.

Svatební noc v romantickém prostředí

Předpokládáme, že vaše snová svatba v Brně se protáhne do pozdních hodin, a tak jistě uvítáte možnost ubytování. V penzionu se nachází 4 dvoulůžkové pokoje a novomanželé mohou prožít první noc ve svazku manželském v jednom z nádherných apartmánu – v pokojích ve stylech francouzské Provence či zámeckého prostředí.
Fotogalerii a další informace najdete na penzionvinarnabrno.cz.

Publikováno: 20. 10. 2018

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková

Tagy: svatba na podzim | svatba v brně