Chcete konečně zhubnout? Vyzkoušejte proteinovou dietu

Snažíte se zhubnout, ale stále vám to nejde? Zkoušíte další a další diety, každý den cvičíte, centimetrů a kil navíc se však přesto nedokážete zbavit? Vyzkoušejte proteinovou dietu. Skvělý jídelníček, díky kterému se zbavíte nepotřebného tuku, a přitom vám zůstane svalová hmota. Podívejte se, jak to funguje.

Proč jsou kila navíc nebezpečná

Pár kilo navíc mívá dopad především na psychiku. Žena, která by chtěla trochu zhubnout, o sobě nemívá nejlepší mínění, nemá ráda pohled do zrcadla, možná se za sebe na veřejnosti stydí. Pokud je nadbývajících kil více, je ohroženo také zdraví. Nadváha a obezita tělu neprospívá. Zatěžují se klouby, srdce, plíce. Zvyšuje se riziko cukrovky, infarktu, onemocnění jater. Obézní lidé bývají bez energie.

Účinná proteinová dieta

Proteinová dieta je bohatá na bílkoviny a chudá na sacharidy. Je sestavená tak, aby tělo nebylo ochuzeno o žádné důležité látky. Proto chrání zdraví i krásu. S proteinovou dietou nehrozí žádné hladovění a utrpení. Naopak: Jídlo vám zachutná. Proteinová dieta KetoFit je vytvořená na míru ženám. Složení potravin umožňuje shazovat kila, zároveň však účinně vyživuje nehty, vlasy i pokožku, abyste vypadala skvěle. Ketodieta neznamená hlad. Stravujete se pětkrát denně, a to velice pestře. Vysoký obsah bílkovin umožňuje rychlejší metabolismus, díky kterému dochází k přirozenému spalování tuků. Bílkoviny také udržují svaly – je tedy zajištěno, že přijdete pouze o tuky. Porce jsou vyvážené, nemusíte o nich vůbec přemýšlet. Hubnoucí program s ketodietou má tři různé plány. Liší se především délkou. Volíte z nich podle toho, kolika kil se potřebujete zbavit. Na drobnou úpravu hmotnosti stačí plán Basic, pro případ velké obezity je plán Intense. Mezistupněm je Medium. Ten je mezi ženami nejoblíbenější.

Publikováno: 29. 07. 2019

Kategorie: Zdraví

Autor: Barbora Jiroušková