Matrace 140x200 cm nám nabídla dokonalý spánek

Výměna stávající matrace 140x200 cm byla v naší rodině obrovským tématem již několik měsíců. Manžel si totiž delší dobu stěžoval na špatné spaní a i přesto, že vyzkoušel vše od bylinných čajů na uklidnění až po doplňky stravy s vysokým obsahem vitaminu B, nic v jeho snaze každý večer spokojeně usnout, mu bohužel nepomáhalo. Tudíž jsem se do celé věci vložila já osobně, jelikož jsem se na jeho nerudnou náladu již dále nemohla dívat. Napadlo mě tedy, že si oba dva pořídíme nové matrace, které našemu spánku budou jen ku prospěchu. Z počátku manžel sice nesouhlasil, jelikož se domníval, že v matraci, kterou má dokonale proleženou nemůže být problém. O dva dny později ovšem po znovu probdělé noci prohlásil, že matraci skutečně raději pořídíme.

Matrace 160x200 pro ještě větší pohodlí při spánku

Když jsme se již s mužem domluvili na tom, že si pořídíme novou matraci, rozhodli jsme se vyměnit i naší stávající postel za novou. Rošty v posteli jsou totiž dalším problémem, který často stojí za zdravotními komplikacemi a špatným spaním. Tudíž jsme mohli pořídit s novou postelí rovněž dvě zcela nové matrace 160x200 cm. Větší matrace pro nás znamenala také větší pohodlí a žádné bolesti zad, kterými jsem občas trpěla velmi intenzivně já. Svůj problém jsem ovšem přisuzovala zejména svému sedavému zaměstnání, a nikoliv právě matraci, což byl velký omyl. Od té chvíle, kdy spím já i manžel na nové matraci se cítím daleko více svěžeji a záda mě již vůbec nebolí. Manželova nespavost je rovněž ta tam.

Matrace 180x200 mířila rovnou na naši chatu

Zejména v letních měsících často pobýváme na naší chatě v Jihlavě, která nám dopřává kýžený klid a pohodu. Na této chatě máme rovněž postel, která se zasloužila o výměnu matrace 180x200 cm, jelikož jsme si již s mužem neuměli představit, jak budeme spát na horší matraci, než jakou máme aktuálně doma. Vrátit se totiž z chaty se stejnými problémy, se kterými jsme se potýkali u nás doma, se nám ani jednomu skutečně nechtělo. Nová matrace tak zamířila rovnou do Jihlavy na naši chatu, kam se v létě rovněž všichni zase společně vydáme načerpat pár dní klidu.

Publikováno: 30. 07. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková