Masáž jako dárek. Pro koho se hodí?

Měli jste problém vymyslet vánoční dárek pro své blízké a najednou mají opět narozeniny? Nezoufejte a pořiďte jim originální dárek, který bude nezapomenutelným zážitkem. Věnujte svým blízkým masáž. Nechte si poradit, pro koho se jaká masáž hodí a vyberte správně.

Masáž pro partnera

Při výběru masáže pro protějšek se můžete odvázat. Nebojte se jej překvapit erotickou masáží pro páry, případně vyberte tantrickou masáž. Zajímejte se o způsoby, jak svého partnera rozmazlit a věřte, že masáž je jedním z nich. Pokud vyzkoušíte masáž pro páry společně, možná si z ní odnesete nové poznatky a něco vyzkoušíte i doma.

Masáž pro kamarádku

Pokud vybíráte dárek pro svou nejlepší kamarádku, většinou ji opravdu dobře znáte. I proto budete vědět, jaká masáž je ta pravá. V případě, že je kamaráda otevřená novým věcem a hledá v životě rovnováhu těla, mysli i duše, tak pro ni bude tantrická masáž ta pravá. Nechte ji užít si tento dárek všemi smysly a těšte se na její vyprávění a zážitky.

Masáž pro rodiče

U rodičů může být problém s tabu tématy, mezi která bezesporu erotická masáž, případně jiná sexuální témata, rozhodně patří. Možná máte ale moderní rodiče bez předsudků, pro ně je pak ideální erotická masáž pro páry. Pokud je tomu však jinak, vyberte klasickou sportovní masáž, případně masáž odstraňující únavu.

Masáž pro prarodiče

Klasická relaxační masáž, stejně jako masáž, která pomůže odstranit únavu se hodí i pro prarodiče. Babičky a dědečkové mívají často problém s bolestí zad a tento druh masáže jim dokáže ulevit. I v tomto případě však platí, že pokud máte prarodiče, u kterých víte, že by chtěli zkusit i něco nového, potěšte je a překvapte dárkem v podobě erotické masáže.

Masáž pro kolegy

Výběr masáže pro kolegu nebo kolegyni bývá často oříšek. Otázkou je také to, zda chcete masáž darovat osobně nebo za celou firmu. Nebojte se darovat originální a netradiční dárek, vyberte například královskou čtyřruční masáž a nechte o svého kamaráda a kolegu v jednom, pečovat dokonce dvě profesionální masérky. Na tento zážitek rozhodně jen tak nezapomene.

Publikováno: 16. 02. 2021

Kategorie: Zdraví

Autor: Barbora Jiroušková